Denon DHT-1311 XP

east

New member
Witam

Wczoraj widziałem taki oto zestawik w cenie 2199zł.

Chciałbym zapytać jak to się sprawuje.. chodzi o PS3, Cyfra Plus, Blue-Ray, DVD, i Muzyka - chodź ona rzadziej...
Sprzęt ma stać w pokoju 20 metrowym z czego on bedzie rozstawiony na poierzchni połowy 10 metrów, bo druga połowa do aneks kuchenny..

Jak to brzmi ktoś coś wie... doświadczenie z tym sprzętem ma?
 

east

New member
2-2.5 tyś max co moge wydać i ta górna granica cieżko już osiągalna jest....


a jak ten zestawik denona wogóle ktoś z Was ma i może powiedzieć jak chodzi? Czy jeszcze coś innego...?
 

Marwicjusz

New member
Witam

Wczoraj widziałem taki oto zestawik w cenie 2199zł.

Chciałbym zapytać jak to się sprawuje.. chodzi o PS3, Cyfra Plus, Blue-Ray, DVD, i Muzyka - chodź ona rzadziej...
Sprzęt ma stać w pokoju 20 metrowym z czego on bedzie rozstawiony na poierzchni połowy 10 metrów, bo druga połowa do aneks kuchenny..

Jak to brzmi ktoś coś wie... doświadczenie z tym sprzętem ma?

Pisałem w innym temacie że miałem okazje tego posłuchać. Niestety nie zabrzmiało to za dobrze. Być może to kwestia ustawień ale dzwięk mi sie nie podobał wcale. Nie wierze że to wina amplitunera, raczej kolumny są do d**y.
 

east

New member
Słuchałem to tylko chwilke w markecie... razem z Harman Kardonem na głośnikach o symbolu 7 - w identycznej cenie to było, tyle że Harman miał plastykowe głośniczki.. to zagrało to lepiej, chodź chwilke słuchałem...

dodam że cena wydała mi się atrakcyjna tego bo 2.2 tyś i dodaje denon do tego jeszcze słuchawki warte 249zł... a myśle że może i to jeszcze gdzieś taniej by się znaleźć mogło...

ale pytam was o porade... bo jak to mówią kto pyta, nie błądzi..
 

killpit

New member
Porażka dzwiękowa lepiej jak kolega napisał H/KzHkts7 i będzie 1000% lepsze albo Onkyo 308+Tannoy SFX5.1 i pogadaj z Blackninją tu na forum jaka cenke tobie zrobi zapewne lepszą
 

east

New member
Harman Kardon HKTS 7 - te głośniczki jak pisałem wyżej słuchałem porównując z tym denonem to wypadły blado i plastikowo bardzo brzmiały... barszo podbnie do mojego panasonica 850, którego mam i dlatego teraz chciałęm pójść troszke w innym kierunku, nie w kierunku plastiku...
 

pkomp

New member
jedynym minusem tego jbl'a jest brak możliwości regulacji odcięcia basu gdy podłączysz go cinchem - działa tylko dla wejść wysokopoziomowych - minus mały aczkolwiek taka regulacja czasem się przydaje...No i potrafi ostro dmuchnąć z bassrefleksu :)
poza tym DREWNO a nie jakiś tam plastik a w cenie całkiem niezłej jak za kompletny bardzo fajny zestaw do kina
z 308 nieźle to hula za taką kasę
jak nie chcesz blu onkyo (wygląd nie jest ważny) to świetne LG niedrogo
 
Do góry