Denon czy Onkyo

jacekf

New member
Mam zestaw KD denon 4306 i 3930.myslę o zmianie na nowszy np.Onkyo 5007+Sp808.Nie wiem,czy będzie to zmiana na lepsze(odsłuch w stereo i KD),tymbardziej,że odtwarzacz Onkyo 808,pomimp,że blu-ray ustępuje denkowi 3930.A może jakieś inne propozycje?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
za mało danych ?
Jaka wielkość pokoju ?
Jakie kolumny ?
Jakie preferencje muzyczne?
Jaka klasa cenowa?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
masz ogromne doświadczenie z dobrą jakością muzyki , łatwo nie będzie.
W tej klasie sięgałbym przy takich warunkach po :
- Pioneera LX83
- Denon 4810
- CA AZUR 840
 

damian820927

New member
Bez reklam
Kolego jacekf ja tu może nagnę twój budżet ale moim zdaniem warto jak chcesz świetne stereo i kino z twoim kompletem RX słuchałem ostatnio u znajomego takiego połączenia
Arcam FMJ AVR600 + Azur 650BD, jest jeszcze trochę tańszy Arcam AVR500 jego nie słuchałem.
Ale tak jak piszesz teraz Onkyo 5007 jest w super cenie i w stereo gra bardzo dobrze dla mnie lepiej od twojego Denona 4306 i nowsza jednostka o kinie nie będe mówił bo będzie lepiej na bank.
Złożyłbym taki zestaw Onkyo 5007 + Azur 650BD, Onkyo świetnie się zgrywa z MA a Cambridge super BD czyta płyty SACD :) i co najważniejsze masz super zestaw i jeszcze kasa zostanie w kieszeni.
 

jacekf

New member
Dzięki za cenne wskazówki.Właśnie zamówiłem zestaw Onkyo 5007+Onkyo 808.Przy okazji mam jeszcze jedno pytanie,Onkyo 808 nie czyta SACD,ale czy czyta DVD AUDIO?
 

damian820927

New member
Bez reklam
z tego co pamiętam ani SACD ani DVD Audio nie ma 808 :( poważnie lepszym wyborem byłby Cambridge Azur 650BD on już gra jak CD dobrej klasy
 

jacekf

New member
Tyle,że CA 850BD nie występuje w kolorze srebrnym,przynajmniej takie info uzyskałem.Postanowiłem zatem zostawić sobie i Onkyo 808 i Denon 3930.Co sądzisz o takim rozwiązaniu?
 
Do góry