Denon czy Onkyo

dyzio4

Klub HDTV.com.pl
VIP
Paweł, jest ogromna. Nawet nie zdawałem sobie sprawy z tego, co może się wydarzyć. Przede wszystkim przy włączaniu końcówki słyszysz "prąd" w kolumnach. Jak na estradzie :). Druga sprawa to grają zupełnie inaczej niż z samego amplitunera. Jest więcej całego dźwięku (basu, sopranu) - trzeba ustawiać do stereo oddzielną scenę (dobrze, że Yamaha zapisuje oddzielnie takie ustawienia) :)
 

krystian1993

New member
Ja osobiście również polecam Yamahę :p Dobrze daję radę i w kinie i w muzyce. Ma przyjemny interfejs graficzny oraz dużo przydatnych ustawień (dla każdej sceny, czy też trybu) oraz funkcje sieciowe- moim zdaniem miodzio :) Sam mam i sobie chwalę :)
 

Sanczopancza

New member
Hmm jedni lubią brunetki inni blondynki :)
Ze sprzętem jest podobnie,ja osobiście przekonuje się do onkyo.Amplitunery tej firmy mają solidne zasilacze tak jak ktoś tu napisał.Też miałem niezły klops przy wyborze amplitunera,ale okazuje się że w bezpośrednim starciu onkyo wygrało starcie :)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ja pierd.... co oni za debili przyjmują do tego Saturna!!!

Mysle jednak ze troszke to za ciezkie slowo, nie wiesz jak jest w takich sklepach, moze kazali akurat w tym saturnie takie historie kazali ludziom gadac, do tego dochodzi fakt ze jednak mozna spotkac ludzi majacych odpowiednia wiedze w takich sklepach, choc faktycznie nie ma takich osob za duzo.. Kolejna sprawa to pensja jaka tam dostaja, zawsze mozna powiedziec ze jak komus sie nie podoba moze zmienic prace ale ten kolejny bedzie taki sam pracownik, nic sie nie zmieni jesli ludzie nie beda mieli odpowiedniej pensji.. Ostatnia sprawa to naprawde w duzo bardziej renomowanych sklepach pewnego dystybutora i gdzie maja sprzet tylko dwoch firm jesli chodzi o amplitunery wiedza tez jest nie duzo lepsza jak tych ludzi pracujacych w saturnie czy MM.. Jak sam nie pojedziesz nie sprawdzisz ,albo nie zadzwonisz do serwisu to tez niczego sie konkretnego w wiekszosci wypadkow nie dowiesz..
 
Do góry