Denon avr-x2700h dab

hubo

New member
Trzeba czekać . Podobno coś koło marca ma być w Polsce. Sam szukam ale nie mogę znaleźć takiej jakości w tej cenie innego kina. Może źle szukam i czytam. Ma ktoś jakieś propozycje ?
 
Z jednego ze sklepów dostałem informację, że oni właściwie nie wiedzą czy dostaną, kiedy dostaną i czy cena 3999,00 będzie nadal aktualna...
Na allegro są po 5499,00 Uważam, że ceny z kosmosu.
Znalazłem w sklepie Teufel to chyba jakiś niemiecki sklep za 3999,00
z darmową wysyłką. Informacja była, że wysyłka do 3 tygodni. No i zamówiłem.

Dostałem informację, że amplituner ma być u mnie najpóźniej 03.02.2022.
Zobaczymy czy się wywiążą z tego terminu.
 

deusexe

Member
Z jednego ze sklepów dostałem informację, że oni właściwie nie wiedzą czy dostaną, kiedy dostaną i czy cena 3999,00 będzie nadal aktualna...
Na allegro są po 5499,00 Uważam, że ceny z kosmosu.
Znalazłem w sklepie Teufel to chyba jakiś niemiecki sklep za 3999,00
z darmową wysyłką. Informacja była, że wysyłka do 3 tygodni. No i zamówiłem.

Dostałem informację, że amplituner ma być u mnie najpóźniej 03.02.2022.
Zobaczymy czy się wywiążą z tego terminu.
I jak tam przyszedł amplituner? Wszystko OK? Jak z HDMI 2.1 versja naprawiona czy stara? Czy to nie jest czasem outlet i może być sprzęt przywieziony z Niemiec i wtedy mógłby to być amplituner sprzed poprawy HDMI...
Też chciałbym kupić Denona, ale myślałem o Denon AVC-X4700H, że po takim czasie od premiery wychaczę za 5,5k, ale to co się dzieje z tymi cenami to jakaś kpina... Pozostaje czekać na Denon AVC-X3700H może znormalnieją ceny.
 
Ostatnia edycja:
I jak tam przyszedł amplituner? Wszystko OK? Jak z HDMI 2.1 versja naprawiona czy stara? Czy to nie jest czasem outlet i może być sprzęt przywieziony z Niemiec i wtedy mógłby to być amplituner sprzed poprawy HDMI...
Też chciałbym kupić Denona, ale myślałem o Denon AVC-X4700H, że po takim czasie od premiery wychaczę za 5,5k, ale to co się dzieje z tymi cenami to jakaś kpina... Pozostaje czekać na Denon AVC-X3700H może znormalnieją ceny.


Amplituner dojechał o kilka dni szybciej niż miał dojechać także spoko.


Nie wiem jak się objawiają problemy z HDMI ale mój zdecydowanie ma problem.
Mianowicie Apple TV działa bez problemu ale już xbox one S nie.
Co jakiś czas obraz zanika i się pojawia.
Nie wiem czy to wina przewodów, amplitunera czy xboxa.
Jak się objawiały te problemy o których pisałeś? I może wiesz jak temu zaradzić?


Pozdrawiam
 

deusexe

Member
Tego się właśnie obawiałem, to jest starsza wersja HDMI. Tak się właśnie objawiały problemy jak piszesz. Poszukaj na tym forum nawet było mówione. Rozwiązanie było takie, że przysyłali dodatkową skrzynkę HDMI, ale jeżeli była inna dystrybucjia niż PL to ponoć nie chcieli wysysyłać (koszt samego boxa jakieś 2tyś), także trochę lipa. Szkoda, że nie pisałeś wcześniej mógłbyś oddać w ciągu 14 dni.
 
We wtorek miną dwa tygodnie jak odebrałem przesyłkę, także jeszcze mogę odesłać.
Zastanawiam się czy to nie problem przewodów albo samego xboxa bo Apple TV działa normalnie.
 
Dzięki za linka, końcówka mojego numeru seryjnego to 77827 także to już nowsza produkcja wg tego posta. I z tego co doczytałem to tutaj jest problem z 4K przy 120Hz czego ani moja konsola nie wyciągnie a tym bardziej projektor. Muszę dalej drążyć temat ale dzięki za próbę pomocy. Piona.
 

deusexe

Member
Spoko, ale rzeczywiście nie doczytałem, że masz XBOX one S, a problem dotyczy series S i X. To gdzie indziej leży problem...
 
Do góry