Denon AVR-X1700H -załącza się po pojawieniu napięcia i brak ekranu sterowania na TV

Adax01

Member
Cześć wszystkim ,zakupiłem Denon AVR-X1700H dab i mam problemy startowe, stad prosba o pomoc:
1. po włączeniu napięcia na listwie włącza się TV Sony do StandBy, ale Denon podnosi się do pracy i gra :( -również po powrocie prądu (po przerwie) -jest jakieś ustawienie do tego, czy pobudza go TV Sony?
2. na początku pojawiał się obraz menu denona (ustawień) na TV, ale później (było wiele zmian ustawień, aktualizacja softu, instalacja pilota i HEOS na smartfonie) już nie i nie jestem pewny w którym momencie to się stało. Czy przywracać go do ustawień fabrycznych, a może jakieś inne ustawienia są za to odpowiedzialne? W każdym razie na pasku wyświetlacza denona można zmienić ustawienia , mogę to robić przez www i z komórki, ale nie widzę ustawień które by odpowiadały za zablokowanie menu ustawień na TV. W istrukcji jest zastrzeżenie, że w wielu przypadkach może się steroanie nie wyświetlać na TV, ale nie piszą kiedy powinno.

Podpięcie HDMI RC oraz OPT. Sprzęt pracuje OK, ale jak to nie ulegnie naprawie, to zamierzam odesłać. Rozumiem, że ew. reset do ustawień fabrycznych nie powinien zaszkodzić, chyba, że macie inne propozycje testów/ustawień, proszę o wsparcie.
 

Adax01

Member
Zaktualizowalem soft w Denonie i TV oraz przywróciłem ust. Fabryczne w Denonie i jest lepiej. Problem 1 zniknął, natomist problem 2 (menu denona na TV) nadal nie działa na Sony KD-65XF9005 ale działa na innym TV Panasonic. Czyli coś nie halo z Sony. Na Sony FW najbardziej aktualny 9 -poradzcie co zmienic w ustawieniach? Sony tak ma? Generalnie Sony zalacza i wylacza Denona, daje dzwiek po HDMI ARC, ale jedynie nie wyswietla menu sterowania Denona.
 
Do góry