Denon avr-x1000, dbt-1713ud, jamo c 607 hcs3

pawlos66

New member
Witam, proszę o opinię na temat mojego wyboru dotyczącego KD!! Zamierzam korzystać z niego pół na pół muzyka-film, jeśli chodzi o muzę to naprawdę zróżnicowana od rocka przez blues do jazzu. Pokój 25m2. Prześledziłem już tysiące testów i opinii mam nadzieję, że dokonałem dobrego wyboru. Piszcie proszę co o tym myślicie!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

mors111

Active member
Bez reklam
kolumny kupujesz drogie ,a amplituner z najniższej półki , słabo to pasuje , a jeszcze jak nie dołożysz suba do kina przy tym amplitunerze może okazać się to niewypałem

jaka kwota na zestaw ?

5.000 ? z subem czy bez ?
 

Henry

Active member
Bez reklam
Dokładnie tak, jak pisze mors111, elektronika za słaba, kolumny za mocne do niej
zamiast kupować BR Denona, lepiej dołożyć do porządnego amplitunera, który będzie w stanie zasilić odpowiednio te kolumny, bo inaczej efekt może być mizerny.

Proponowałbym ci zobaczyć np. Denona X3000, a do tego np. kolumny Audio Pro Avanto, które nie będą gorsze od tych JAMO.
Ewentualnie X3000+Melodika BL410, ale niestety zabraknie wtedy na BR, za to będziesz miał dobrze grający zestaw, a na początek równie dobrze sprawdzi się odtwarzacz za ok. 300 zł, który zawsze można zmienić z czasem........
 

Baltazar Gąbka

New member
Bez reklam
Witam, proszę o opinię na temat mojego wyboru dotyczącego KD!! Zamierzam korzystać z niego pół na pół muzyka-film, jeśli chodzi o muzę to naprawdę zróżnicowana od rocka przez blues do jazzu. Pokój 25m2. Prześledziłem już tysiące testów i opinii mam nadzieję, że dokonałem dobrego wyboru. Piszcie proszę co o tym myślicie!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Amplituner przy tym czego słuchasz to Cambridge Audio.
 

pawlos66

New member
Dokładnie tak, jak pisze mors111, elektronika za słaba, kolumny za mocne do niej
zamiast kupować BR Denona, lepiej dołożyć do porządnego amplitunera, który będzie w stanie zasilić odpowiednio te kolumny, bo inaczej efekt może być mizerny.

Proponowałbym ci zobaczyć np. Denona X3000, a do tego np. kolumny Audio Pro Avanto, które nie będą gorsze od tych JAMO.
Ewentualnie X3000+Melodika BL410, ale niestety zabraknie wtedy na BR, za to będziesz miał dobrze grający zestaw, a na początek równie dobrze sprawdzi się odtwarzacz za ok. 300 zł, który zawsze można zmienić z czasem........

Właśnie tak myślałem. Co do kolumn to właściwie już się zdecydowałem, miałem okazję ich posłuchać i jak dla mnie są rewelacyjne. Może na początek BR zastąpi mi Playstation a z czasem rozbuduję...czyli denon x3000???
 

pawlos66

New member
jaszcze jeden dylemat: a jak waszym zdaniem wypada x 3000 z Marantz SR6007? cenowo nie wiele droższy a podobno lepiej spisuje się w stereo...
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja porównywałem X3000 z Marantz-em z serii SR5xxx i w stereo oba grały na podobnym poziomie. W moim odczuciu trochę lepszy bym Marantz. Więc sądzę, że seria 6xxx będzie jeszcze lepsza.
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
To BN ma super cenę. Może jakieś wyprzedaże na CA? Jakiś czas temu chodził mi po głowie 551R ze względu na niską obudowę. Tylko cena dość wysoka.
 
Do góry