Denon AVR 2805

Nord

New member
Witam. Czy warto zainteresować się tym modelem Denona czy lepiej wybrać nowy model AVR 1312. Każdy z nich mam okazję kupić za 700zł. Jak wypada porównanie w kinie, a jak w muzyce ? Myślę ze w kinie nowszy a w stereo starszy, ale mogę się mylić. Proszę o parę słów komentarza. Pozdrawiam.
 

rumburak80

New member
Bez reklam
Zarówno w kinie jak i wstereo denon 2805 jest o niebo lepszy.Za nowym może tylko przemawiać hdmi którego tamten nie ma,dekodery dzwięku hd czy obsługa 3d.Jednak pod względem walorów dzwiękowych,bo dla takowych powinno się wybierać sprzęt,denek 2805 niszczy 1312.Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:

komeko

New member
Jeśli zależy nam na dźwięku to starsze modele ale wyższe grają zdecydowanie lepiej niż nowe a szczególnie niższe modele. Osobiście przerabiałem kilka denonów i zostałem z AVR 3808 i nie zamierzam zmieniać na nic nowego :)
 

rumburak80

New member
Bez reklam
Widzę,że już wybrałeś:)CD podłączysz kablem rca(czincz) do któregoś z wejść w sekcji audio np dvd ,lub kablem cyfrowym optical/coaxial w sekcji digital.Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

Nord

New member
Nie ,jeszcze nie wybrałem. Zastanawiałem się tylko, bo na tylnym panelu nie ma dedykowanego wejścia na cd. Dzięki za odpowiedź.
 
Do góry