Denon Avr-2310

baracusdragon

New member
Wie ktoś coś o tym nowym sprzęcie denona?? Kiedy będzie dostępny itp.
Byłem już praktycznie zdecydowany na kupno 2309, ale przeczytałem, że mają wyjść nowe modele denona.
Teraz nie wiem czy czekać czy kupować.
W specyfikacji 2310 widnieje waga 9,5 kg (2309 - 12,3 kg).
Trochę mi to śmierdzi mieszanką: nowy model - odchudzony dźwięk.
 

z3

New member
Bez reklam
Zdecydowanie NIE! Mój znajomy jest przyjacielem gościa, który zna brata syna głównego inżyniera w denon international. I powiedział mu w zaufaniu (tylko nikomu nie powtarzajcie tego), że model o symbolu 2323 będzie najlepszy w historii firmy.
 

gadzeciaz

Member
Bez reklam
super!

I ja mam takich znajomych co to już jakieś 15 lat się przymierzają do kupna,ale te złośliwe korporacje co rusz coś nowego produkują,i weź tu się chłopie zdecyduj???

Specjalnie tak robią,a oni biedni czekają bo może następne będzie lepsze???
A życie ucieka :p

Sztuka polega na tym by się pogodzić z faktem że w chwili kupna już właściwie nasz nowy nabytek jest "przestarzały"
 

gadzeciaz

Member
Bez reklam
i super!

Możemy mieć teraz nadzieję że życie stało się jeszcze piękniejsze,i to nie tylko dla twoich uszu :)
Gratulacje
 

arczik

New member
Pozwole sobie odswierzyc temat poniewaz znalazlem wydaje mi sie ze bardzo nielicha promocje denon 2310 plus kef 3005se za 1500 brytyjskich szterlingow a w polaczeniu z kef 5005 1750£.
Moze ktorys z forumowicow mial juz kontakt z ww ampli i podzielil sie wrazeniami lub opiniami.
D2310 wygral w tescie z onkyo 807 (what hi-fi) ktory niedawno zakupilem ale mam szanse jeszzce oddac i zamienic na 2310, 500 poundow piechota nie chodzi ale nie chialbym aby wyszo cos w stylu"zamienil stryjek siekierke na kijek" :)
Jedyne co mnie martwi to brak streamingu radii internetowych aczkolwiek analogicznie myslac podlaczajac lapka do ampli mam to samo czy sie myle...?
 

Zydel

New member
Szukam polskiej instrukcji do AVR-2310. (ni cholery w sieci nie widać, czy takowa instrukcja w języku Polan istnieje?)
 

Zydel

New member
Denony mają podobne do siebie Menu, i raczej nie potrzebujesz instrukcji akurat do tego modelu. masz tu instrukcję do 2309, powinno starczyć
Diplotop - Ostatnie zapytania - 1/250
Dzięki ,ale ten model tez jest bez instrukcji pl . Z diplo mam instrukcje do 2312 po polsku, ale to już wyzszy model i mozna sie zamotac dociekając...liczyłem że ktoś posiada polską instrukcję 2310 i się podzieli. Może jeszcze się ktoś zlituje (o ile polska instrukcja istnieje)
Zasadniczo to powinienem sobie poradzić, ale lubię posiadać instrukcję do danego modelu.
Jeszcze raz dziękuję za zainteresowanie i reakcję. Pozdrawiam
 

Zydel

New member
Odświżę trochę temat.
Dzieciak coś mi poprzestawiał a nie miałem zapamiętanych ustawień i nie mogę dojść co jest przyczyną braku dźwięku. Ale przeczytałem w jakimś teście że można skorzystać z procedury przywrócenia ustawień fabrycznych w tym ampli.
Jeżeli ktoś posiada ten lub podobny sprzęt proszę o podpowiedź jak te ustawienia fabryczne przywrócić. W instrukcji obsługi nie mogę się tego doczytać . Próbowałem się "pobawić" ustawieniami ale jeszcze większego tałatajstwa narobiłem , stąd moja prośba.
Z góry dziękuję za pomoc.
 
Do góry