DENON AVR-2307 - Opinie

ArtS007

New member
Bez reklam
Posiadam model 2106, czyli protoplastę modelu, o który pytasz. To dobry ampplituner w swojej klasie. Dobrze sprawdza się w kinie, przyzwoicie w muzyce.

ArtS :)
 

Storm

New member
Denon vs denon

Miałem Denona AVR-1907 ale właśnie za namową kogoś z twojego formu zamieniłem go na 2307. Jestem bardzo zadowolony z tego ruchu. Dźwięk w kinie jest lepszy a w stereo poprawa jest zasadnicza. Mam w sypialni Yamahę Pianocrafta E810 i powiem że teraz nie słyszę już prawie różnicy.
 
Ostatnia edycja:

ArtS007

New member
Bez reklam
Słuszne spostrzeżenia. Skok jakościowy między serią 1xxx, a 2xxx jest rzeczywiście spory.

ArtS :)
 

Storm

New member
Denon AVR-2307

Wczoraj dorwałem pytkę SACD. Oczywiście nie mam podłączeń analogowych 5.1 więc mogłem ją posłuchać jak na razie w stereo (2 chanell area). Mówię wam naprawdę słychać różnicę w jakości dźwięku w porównaniu do CD.
 

Storm

New member
Pytanie

Ale co kupić jakiej firmy i za ile? Może coś podpowiesz. Z tego co wiem masz 2106 i ładnie ci hula!
 

ArtS007

New member
Bez reklam
Specjalistą od kabli nie jestem. Sądzę jednak, że kupując sześć ekranowanych kabli Chinch za rozsądne pieniądze, dokonasz dobrego wyboru.

ArtS :)
 

Storm

New member
Kable do 5.1

Może ktoś podpowie czy Hama albo Vivanco mają ekranowane cinche do gniazda 5.1 w amplitunerze?
 
Do góry