denon avr 2106 7.1 czy ma tyklo wejscie 5.1?

spanker

New member
ostatnio zaciekawil mnie uzywany denon 2106 ktory 7 kanałow, ma tez wyjscie pre out 7.1, ale na tylnej sciance ma tylko wejscie 5.1? o co tu chodzi, w recenzjach pisza ze ma wejscie 7.1, na stronie denona sa sprzeczne informacje, raz podaja 5.1, a kawalek nizej 7.1 co to za totalna bzdura? moze ktos uzytkuje ten sprzet powie mi czy ma on 5.1 czy 7.1 wejscie na dekoder.

dzieki z gory
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Ma tylko wejście analogowe 5.1

1_gr_av_AVR2106_back.jpg
 

witekkedziora

New member
sorki niewiem o co chodzi ja mam denona 2105 ,co podłączysz to twoja sprawa ja mam 7,1 a mozna zrobic 5,1.Na pilocie jest nawet przełacznik .Wszystko chula jak nalezy a co piszą to sam wiesz jak to jest z przedrukami .Jezeli masz zamiar go kupic to zwarz ze brak Hdmi więc nie jest przyszłosciowy , chyba ze cena okazja .Mój denon (4lata)bez wad i gra przepięknie z kolumnami B&W603 +Velodyna bufer.Wszystko mam podłaczone przez component,nawet projektor.Niemniej jednak jak na stałe zagosci blu-rej trzeba będzie pomysleć o zmianie by podłączyc wszystko przez HD.Co by niepisać Denon sam w sobie jest klasa (oczywiscie to moje zdanie i niechcę wywoływac burzy co jest lepszea co gorsze)z gustami się nie dyskutuje.Jak bys miał jeszcze jakies pytanko pisz pozdrawiam
 
Do góry