Denon AVR -1912

DarkDevil

New member
Witam , ostatnio zakupilem Denon AVR -1912 lecz brak mi suba troche czytalem i tak sie zastanawiam czy jamo 300 sprawdzil by sie w filmie i muzie poradzcie mi cos bo sie na tym nie znam cos w cenie do 250, 270 euro zeby to bylo przyszlosciowe troszke to znaczy zeby gralo w miare w salonie 38m2
 

bieniu21

New member
Do filmu jamo sub300 powinien dać radę chociaż przy tym metrażu do końca nie jestem pewien...
Jeśli chcesz mieć coś odpowiedniego do kina i do muzy to proponowałbym JAMO SUB-650, ten już ma spory zapas mocy, a dodatkowo to konstrukcja zamknięta dzięki czemu doskonale sprawdza się w muzyce.
Jeśli jednak bardziej zalezy Ci na kinie a muzyke stawiasz na dalszy plan to możesz poszukać też czegoś z JBL'a:)
pozdr.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Jeśli chcesz mieć coś odpowiedniego do kina i do muzy to proponowałbym JAMO SUB-650, ten już ma spory zapas mocy, a dodatkowo to konstrukcja zamknięta dzięki czemu doskonale sprawdza się w muzyce.
J

Tylko słyszałem że ta 650 tka nie ma takiego kopa - ciśnienia w KD bo jak piszesz to konstrukcja zamknięta. Jak to jest w praktyce?
 

DarkDevil

New member
Jbl

Wlasnie kino stawiam na 1 miejscu , zastanawialem sie tez tak jak pisales nad JBL ale slyszalem ze lubia sie psuc ( no i te ceny z deka mnie odstraszaja) szukam czegos fajnego za jak najlepsza cene zreszta jak kazdy chyba cos zebym byl zadowolony i niechcial wymieniac jak bedzie z deka drozsze to dozbieram troche kasy ten metraz 38 no nie wiem jak to ustawie to salon z jadalnia tak ze moze gdzies z boku na polowie nie wiem czy to ma znaczenie , lubie efekt w filmie i to stawiam na 1 miejscu chociaz i muza przyda sie na imprezy
 

bieniu21

New member
Czyli rozumie że chcesz mieć kompromis między kinem a muzą, coś co spasuje i tu i tu:)
Jeśli tak to bierz JAMO SUB650, to naprawde dobry woofer i bedziesz zadowolony:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Tomik23

New member
Przepraszam za pytanie
Czy mogę puścić radio w tym amplitunerze na 5.1 ??

Jeżeli tak to może wie ktoś jak to ustawić ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry