Denon AVR-1911 zapamiętywanie stacji radiowych

ryba2004

New member
Witam,
Postępuje wg instrukcji czyli wybieram częstotliwość np 107 MHz, wciskam przycisk memory na pilocie (nic się nie dzieje na wyświetlaczu amplitunera), wciskam ch+ na pilocie żeby wybrać numer na którym chce zaprogramować stację i w tym momencie wybrana częstotliwość się zmienia na fabryczną, wciskam ponownie memory jak nakazuje instrukcja i oczywiście nic się nie programuje.
Programowanie stacji radiowych metodą automatyczną przebiega bez problemów.
Proszę o pomoc jak zaprogramować stacje manualnie.
Pozdrawiam!
 
Ostatnia edycja:

ryba2004

New member
Może ktoś ma bliźniaczy model 1611 i mógłby napisać czy wyżej wymieniona procedura mu działa, albo jaka procedura zadziała.
Chętnie sprawdzę wasze propozycje.
 

akofreda

New member
Po znalezieniu interesującej stacji wciskasz memory następnie shift i ustawiasz A-G i następnie cyframi 1-8 lub klawiszami CH+ CH- ustawiasz numer stacji (np. B3). Następnie wciskasz memory zatwierdzając stację. Powtarzasz wszystko od początku dla interesujących cię stacji. W denonie ,mamy nr stacji A1-A8 ...G1-G8. Instrukcja dla AVR-1611. Myślę , że u ciebie jest tak samo;)
 

ryba2004

New member
Tak właśnie robię i coś nie działa :)
Czy po wciśnięciu memory na pilocie jest jakaś reakcja ze strony amplitunera?
Czy po wciśnięciu memory i wybieraniu shift częstotliwość na wyświetlaczu amplitunera wam się zmienia, czy zostaje ta wybrana przez was przed wciśnięciem shift?
 

ryba2004

New member
Panowie, nikt nie ma avr 1911? Sprawdźcie jak możecie czy działa u was programowanie manualne. Z góry dzięki.
 

bruner11

New member
Po znalezieniu interesującej stacji wciskasz memory następnie shift i ustawiasz A-G i następnie cyframi 1-8 lub klawiszami CH+ CH- ustawiasz numer stacji (np. B3). Następnie wciskasz memory zatwierdzając stację. Powtarzasz wszystko od początku dla interesujących cię stacji. W denonie ,mamy nr stacji A1-A8 ...G1-G8. Instrukcja dla AVR-1611. Myślę , że u ciebie jest tak samo;)


Dokładnie u mnie na 1911 działa tak samo i nie ma problemów z recznym programowaniem.
 
Do góry