Denon AVR-1911 + Wharfedale Diamond 10.6 ?

shook

New member
Witam. Chciałbym prosic o opinie na temat tego zestawu... Denon AVR-1911 + Wharfedale Diamond 10.6 ->system 5.1 ( subwoofer dokupie za jakis czas;) (mile widziane inne propozycje systemu kolumn). Sprzęt wykorzystywany będzie głównie do Muzyki 60% ( House, Trance, electro ) 20% Gry ps3 i 20% filmy . Wymiary pokoju 5x4m. Od sprzętu oczekuje pożądnej mocy i miękiego Bassu ( wiem ze bez subwoofera na poczatek to bedzie cieżko, ale za jakis czas dokupie) aaa moze w/w głosniki nie sa odpowiednie do tego amplitunera... prosze o rade. W sumie mam do dyspozycji 4500 Zł :) pozdrawiam
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
W tym przedziale cenowym spróbuj posłuchać zestawów 5.0 opartych na frontach

Dali Concept 6
Kef C5
Canton GLE 407.2
Monitor Audio M4

i amplitunera Onkyo 608

Wharfedale Diamond może i ładnie wyglądają, ale będą na końcu w porównaniu do ww trójki brzmieniowo. Użyj opcji "szukaj" a znajdziesz kilka opnii o Diamondach i innych. Masz całkiem przyzwoitą powierzchnię odsłuchowa, więc może warto dozbierać na mocniejsze fronty, lub klasa wyżej, np. Kef C7, Monitor Audio M6 lub BR5, BX5. Jbl i Klipsch nie będę polecał, w Jamo tez nie daj się wmanewrować.

Wytłuszczone to moje typy w klasie cenowej lub zwiekszonej. Poczekaj na opinie Blackninja, a zaproponuje Ci okreslony zestaw za te pieniadze.

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

shook

New member
@krzysztofradio

jesli chodzi o DALI CONCEPT 6 to mam je na uwadze... a co Amplitunera to jednak Chciałbym Denona 1911 :)
 

BD

Member
Bez reklam
Denon,a 1911 chociaz nie sluchalem to wydaje mi sie, ze musi grac fajnie- znajomy ma najnizszy model 1311 i naprawde gra przyzwoicie w jego pokoiku, cos okolo 15m.kw- fajne stereo i kino...
Pomysl nad polaczeniem tego denona z monitor audio BR/BX lub nawet M, nie zawiedziesz sie...
 

shook

New member
@blackninja

czy testowałes Te JBL STUDIO 190 ? Jak ogolnie one graja... Bas tony niskie wysokie.. w sumie na poczatek mogłbym zainwestowac w lepsze fronty... a z czasem dokupie reszte

A jakie macie znadnie na temat amplitunera yamaha-rx-v667 czy zostac prze denonie 1911 ?
 
Ostatnia edycja:
Do góry