denon avr-1908

Adrian85

New member
Bez reklam
Witam.PO włączeniu działa przez kilka-kilkanaście min. a następnie się wyłącza i pali się czerwona kontrolka stand-by więc pytanie co może przyczyną awarii i jakich kosztów naprawy mogę się spodziewać(naprawiać czy spróbować sprzedać uszkodzony na części).Trochę pilne więc będę wdzięczny za poradę.
 
Ostatnia edycja:

Adrian85

New member
Bez reklam
Dzwoniłem kilka razy i za każdym razem ta sama gadka że koszt naprawy może wynieść do 650zł,dlatego się pytałem czy nie robią mnie w....Dzisiaj rozmawiałem z ''gościem'' który ma trochę pojęcia i twierdzi że wygląda to bardziej na problem z zasilaniem i koszt naprawy nie może tyle kosztować.Dzięki za odzew i ewentualną radę.
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
:) sie uśmiałem , bo dwa dni temu rozmawiałem z gościem, który wspominał o swoim AVR1508 inna usterka i przy rozmowie z serwisem ta sama kwota "650"
 

pejotpe

New member
Bez reklam
Dzwoniłem kilka razy i za każdym razem ta sama gadka że koszt naprawy może wynieść do 650zł,dlatego się pytałem czy nie robią mnie w....Dzisiaj rozmawiałem z ''gościem'' który ma trochę pojęcia i twierdzi że wygląda to bardziej na problem z zasilaniem i koszt naprawy nie może tyle kosztować.Dzięki za odzew i ewentualną radę.

Jeśli serwis chce Cię zrobić w bambuko, to zanieś ampli do jakiegoś elektronika w okolicy - zwykle biorą rozsądne kwoty, jeśli padła głupotka (kondensator, bezpiecznik, jakieś małe zwarcie na ścieżkach). Jeśli to elektronika, to często nie opłaca się naprawiać tańszych amplitunerów.
 

Adrian85

New member
Bez reklam
Jeśli serwis chce Cię zrobić w bambuko, to zanieś ampli do jakiegoś elektronika w okolicy - zwykle biorą rozsądne kwoty, jeśli padła głupotka (kondensator, bezpiecznik, jakieś małe zwarcie na ścieżkach). Jeśli to elektronika, to często nie opłaca się naprawiać tańszych amplitunerów.
Właśnie dlatego kupiłem tańszy model żeby koszty napraw były mniejsze i strach pomyśleć jakie są w droższych modelach,ale...bezpieczniki sprawdzone,napięcie jest w końcówkach mocy więc pytanie czy jeśli to jest jednak ogólny problem z zasilaniem, ile to może kosztować w tym niby bezawaryjnym denonie ?
 

Adrian85

New member
Bez reklam
Zaniosłem do pobliskiego warsztatu(zaprzyjaznionego) i stwierdzili problemy z płytą główną której nie są w stanie naprawić w dodatku bez schematów a nawet gdyby to w/g nich się nie opłaca bo tyle by miało kosztować.Szkoda mi trochę tego denona bo grał tylko przez 1,5 roku i był pod moje kolumny.
 

Adrian85

New member
Bez reklam
Niestety była na rok,byłaby na 3 lata gdybym zarejestrował na stronie ale byłem zbyt głupi i pewny że tak szybko się nie......
 

Adrian85

New member
Bez reklam
Czytam wasze propozycje tanich ampli do moich kolumn.Naprawę sobie odpuszczę i w życiu nie kupię już denona(już wolę 2 tańsze,będę miał na zapas)
 
Do góry