Denon AVR 1611 + Jamo S606 - ustawienia ogólne dzwięku

damiiw11

New member
Witam! Nie wiem czy dobry temat,lecz jesli nie to przepraszam :)
Posiadam wyżej wymienione kino domowe Denon AVR 1611 + Jamo S606.
Mam pytanie dotyczące Waszych ustawień dzwieku w ampli tz:
Jak wygląda Wasze ustawienie funkcji Audessey (czy macie ją wgl. włączoną czy nie, jeśli tak to jak)
Jak macie ustawione bass i treble
Pytam, ponieważ niezadawala mnie jakość i głębia dźwięku przy oglądaniu filmów z dźwiękiem DOLBY DIGITAL.
Zależy mi tylko na ustawieniach dla filmu w trybie Dobly Digital
Bardzo prosze o odpowiedzi i Wasze rady. Dziękuje i pozdrawiam
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Czy przeprowadziłeś autokalibrację?

Jeśli tak to: (ja tak mam)
Do filmów: Audessey ON, Dynamic EQ ON, Dynamic vol na Evening. Zwróć uwagę czy Ci nie wyciszyło kolumn przy kalibracji. Wciśnij na pilocie ch level - fronty zrób na 0 resztę dopasuj żeby było dobrze słychać. Ja ma centralny na -1, tyły na +1
 

damiiw11

New member
Dziękuję za odpowiedź. Tak, na początku skalibrowalem go poprzez mikrofon audyssey lecz jakoś puszczanej muzyki mnie w ogóle niezadawalala wiec ją wyłączlem . Jak dla mnie było za mało basu.

Spróbuję ustawić tak jak masz Ty i zdam ci relacje czy jest lepiej.

Dziękuję i pozdrawiam

A powiedz mi jeszcze czy jak oglądasz filmy w DD to dialogi idą Ci przez centralny głośnik czy jak, ponieważ ja mam centralny zrobiony prawie na +6 by inne dźwięki z głośników głównych nie zakucaly centralnego. Trochę mnie to irytuje ponieważ bardzo nie wyraźnie przy ten słychać dialogi.
 
Ostatnia edycja:

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Ciekawe czy są jeszcze zjadliwe?:) U mojej matki to po wystygnięciu, jak rzucisz o ścianę to się odbijają. Twarde sztuki. Jak ktoś nie zje na ciepło, to ma przechlapane:razz:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Babcia z ciotką kiedys robiły kluski, tyle że pomyliły rodzaj czy proporcje mąki. Niestety, po ugotowniu nadawłay się tylko, jak piszesz, do odbijania o sciane, (powaznie, takie były twarde i gumowe jak pilka skoczka z kauczuku) :D
 
Ostatnia edycja:

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Ale Krzychu zobacz ile wtedy kotletów wychodzi z 1kg mielonego:razz: A ze 2 imprezy można wyprawić, i każdy najedzony.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry