Denon AVR 1611 czy Harman Kardon AVR 155

kub3a

New member
Witam przymierzam się do zakupu amplitunera wraz z głośnikami 5.1, budżet mam ograniczony do max 2500zł wybór padł na Denona 1611 lub HK avr 155(mam mały pokój duże kolumny nie wchodzą w grę, więc głośniki które biorę pod uwagę to Harman Kardon HKTS 16 i HKTS 20. Znalazłem 2 zestawy w tej samej cenie -2399 plus przesyłka, pierwszy to Denon avr 1611 plus HK HKTS 16, drugi natomiast to HK avr 155 plus głośniki HK HKTS 20. Zestaw ma służyć do gier i ogladania filmów,muzyka również ale na drugim planie-raczej jako dodatek. I tu mam pytanie do fachowców lub mających do czynienia z tym sprzętem, który zestaw lepie się sprawdzi?
 

kub3a

New member
Pomyłka z mojej strony, źle się wyraziłem, chodziło mi o zestaw-amplituner plus głośniki 5.1 do 2500zł. Normalnie Hk avr 155 kosztuje około 1200-1400 zł a głośniki hkts 20 koło 1700zł, zobaczyłem zestaw za 2400 więc uznałem to za dobrą cenę,jednak waham pomiędzy hk a denonem, Kiki niestety nowsze wzmaki hk kosztują sporo ponad półtora tysiąca a ja mam ograniczony budżet do max 2500.

Od razu żeby nie pytać później, który zestaw bedzie lepszy hkts 16 czy hkts 20- w 16 w jednej kolumnie satelitarnej są 2 głośniki średniotonowe i 1 wysokotonowy, w hkts 20 jeden średni i jeden wysoko-z tym że ogólnie w 20 ten średniotonowy jest większy i chyba nazwa w kolejności :hmm:wskazuje że zestaw jest lepszy
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Kub3a, istnieje cos takiego jak Edycja posta. Funkcja ta dostępna jest przez kilka godzin po napisaniu. Lepiej uzywac tego, gdy chcesz cos zmienic lub doadac zamiast pisac kolejny post. Admin Cie zbanuje :banned:

Oczywiscie, ze 20 stki lepsze, ale z tą ceną to nie przesadzaj. Zapytaj na priv użytkownika Blackninja. To forumowy sprzedawca z niezłymi cenami.
 

kub3a

New member
dzięki za info i poradę, wysłałem mu zapytanie zobaczymy co poleci to może coś u niego zakupię, co do ceny znalazłem ją na ceneo w sklepie w katowicach, ale cos mi tez się to za mało wydaję
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry