Denon AVR-1509 plus PS3 Slim

budka

New member
Witam,

czytałem już wiele postów, ale dzięki żadnemu nie znalazłem rozwiązania. Próbuję połączyć amplituner z tematu z PS3 Slim. Pierwszy raz mam styczność z amplitunerem, czytałem instrukcję i nic. Problem polega na tym, że jak podłączam Ps3 (HDMI) > Amplituner (HDMI, przez out monitor) > TV Toshiba to do TV przechodzi obraz jak i dźwięk. Chce, żeby obraz wyświetlał się na TV, ale dźwięk ma się zatrzymywać na Amplitunerze i grać z kolumn, ale nic nie pomaga. Jestem kompletnie zielony w tym temacie, więc proszę o wyrozumiałość :)

Denon na HDMI 1.3, jeśli to ma znaczenie.

Kolejny problem, że praktycznie nie słyszę satelit, jak próbuję uzyskać dźwięk przestrzenny, to słyszę głównie kolumny i centralny. Głośniki to Wharfedale Vardus 300 Set 5.0.

Z góry dziękuję za pomoc.
 

bonnie77

New member
Ps3 ma możliwość podziału sygnału audio/video spójrz w ustawienia. Ja mam ps3 podpiete do amplitunara przez hdmi , z ampli nastepnym hdmi wychodze na tv i nawet jesli wyjdzie audio to tv jest wyciszony . Możesz video z ps3 wrzucić do Tv po hdmi , a dźwięk optycznym do amplitunera, nastepnie ustawiasz ten wybór w ustawieniach ps3 i po problemie

Wysyłane z mojego ALCATEL ONE TOUCH 8008X za pomocą Tapatalk 2
 
Do góry