Denon 6700 vs Marantz 8015 ?

mac-ony

Well-known member
Bez reklam
Powie mi ktoś , czy warto dopłacać 2-3k do Marantz 8015 w stosunku do Denon 6700 ?

75% muzyka w stereo i Auro 3D , 25 % tv , Netflix

Pokój 25m2 , ale strefa Relaxu 16 m2 . Zestaw sub sat , 5.2.6 i 101.1 od Tannoy Hts 101 XP . W sumie 17 głośników i 2 suby .
Tak , to sobie wymyśliłem :)

Tylko nie mam pojęcia , który model amplitunera wybrać :(

I , jaki kolor lepiej gra :)
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Ogolnie roznicy miedzy Denon a Marantz nie ma, dostajesz nawet ten sam soft.

Jak do muzyki to mysl o dzielonce - zewnetrzny wzmak. Moim zdanien obowiazkowo. W dodatku jak to ma byc Muza + netflix to szkoda na kasy na drogie amplitunery bo kompletnie nic ci nie poprawia.

Marantz "moim zdaniem" a mam 7010 i mm7055, nie posiada fajnego wzmacniacza do stereo.
Najlepszym wzmacniaczem stereo, ktory mozna SPASOWAC razem z kinem to Denon 2020ae i z tego wzgledu na dzien dzisiejszy bralbym amplituner Denona.

Ja u siebie mam czarny Avr Marantza i srebrny wzmacniacz Denona ale jako ze to salka a nie salon wiec se moze wygladac jak chce.

Ktory kolor lepiej gra? Oczywiscie srebrny....
 

mac-ony

Well-known member
Bez reklam
Dzięki Tomaszu :)
Set głośników nie jest wyrafinowany , ale dla mnie wystarczy . Są inne priorytety jak kd i stereo . To ma być tylko fan .
Kable już są, maskownice do głośników z Ali idą , jutro cięcie mdf na skrzynki pod przetworniki Tannoy 101 XP . Orginalne obudowy schowam na strych . A , z mdf pójdą pod sufit . Te same wymiary , wełna taka jak w oryginalnych obudowach .
 

mac-ony

Well-known member
Bez reklam
Jest duża różnica br zmieniono , stylisty zniesienia między Denon em , a Marantz ?
Miałem Marantz NR 1608 i te Tannoy Hts 101XP , było świetnie.

Jak brzmi Denon z Tannoy ?
Ktoś ma taki zestaw ? Denon i Tannoy ?
 
Do góry