Denon 3311 problem ze sterowaniem lan

jaras231

New member
Niestety nie,, zaczyna aktualizacje pokazuje czas 29min i na przemian downloading / updating
schodzi do 28min i tak dwa razy sie zmieni downloading / updating i wywala updating fail 10 i sie zawiesza. po restarcie wszystko jest bez zmian.
 

jaras231

New member
Bez serwisu raczej się nie obejdzie..

tak to wygląda.. dzwoniłem dziś do serwisu denon w warszawie. Gosc mówił ze wygląda na o ze z jakiegoś powodu ampli ni możne pobrać aktualizacji i ze trzeba by było spróbować przez usb, ale nigdzie nie mode znaleźć firmware..
W przeciwnym razie wysłać do nic i sprawdza czy to kwestia firmware, jeśli tak to wgrają koszt ok 150zl plus koszta wysyłki..
Moze znacie jakiś ogariety serwis w poznaniu lub okolicach? mam mieszane uczucia jeśli chodzi o wysyłkę takiego sprzętu nie mam oryginalnego opakowania..
Albo może znacie jakieś serwery gdzie można pobrać archiwalne firmware
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Rafał a do odtwarzacza szukałeś nowego oprogramowania ? Mi w Hornie powiedzieli że jak nic się nie dzieje to żeby nic nie robić...
 

Rafal7

Banned
Jak kupiłem bd, a to chyba było w listopadzie, to była aktualizacja to ja zrobiłem.
Pamiętam ze bd mi jakiegoś pliku z dysku nie odtwarzał a tv ten sam plik łykał.
Gdy zrobiłem aktualizacje to sprawdziłem nie działający plik i bd juz go po aktualizacji łykał.
 

Rafal7

Banned
Chyba tak. :)
Pewnie uzupełnili listę kodeków i tyle.
Menu jak było okrojone tak jest, mi to nie przeszkadza.
Brakuje mi tylko licznika od przepływu danych, olać to ;)
 

Rafal7

Banned
Werf, czemu trzeba robić ta aktualizacje?
W oryginalnym sofcie był jakiś bug czy to jest naprawa wcześniejszej aktualizacji?
 

werf

Active member
Bez reklam
Faktycznie nie ma ,ale jest tam napisane że w 12 roku była wydana poprawka związana własnie z obsługą przez web .
Pisz do serwisu niech ci przyślą jakiś plik
 

werf

Active member
Bez reklam
Werf, czemu trzeba robić ta aktualizacje?
W oryginalnym sofcie był jakiś bug czy to jest naprawa wcześniejszej aktualizacji?

W sumie to nie trzeba jeśli działa,czasami dodają nowe rzeczy czasami tylko poprawki do błędów które wyszły w trakcie użytkowania a czasami poprawki do poprawek : )
 

werf

Active member
Bez reklam
Spróbuj napisać do centralnego EU,wytłumacz w czym problem .
Ja bym jeszcze spróbował go podłączyć do innego internetu
 
Do góry