Denon 2313 problem z głośnością - Input network

szmulik

New member
Witam

Mam problem z Denon 2313. Do dzisiaj wszystko grało ok, jednak gdy słuchałem muzyki z telefonu wszystko nagle ścichło i od tej pory poziom dźwięku przy "Input Network" jest bardzo niski. Przy ustawieniu na 99 poziom dźwięku jest porównywalny z innymi wejściami ustawionymi na 30.
Dodatkowo wszystko strasznie szumi.

Zwiększenie poziomu głośności wejscia w ustawieniach nie pomaga ponieważ wtedy wszystko jest strasznie zaszumione. Problem występuje tylko przy źródłach sieciowych jak radio internetowe, dlna .... Wszystkie wejścia fizyczne działają prawidłowo.

Robiłem reset mikroprocesora i nie rozwiązało to mojego problemu.

Macie może jakieś pomysły jak to naprawić?
 

Marian111a

New member
Muzykaz telefonu?

Nie podałeś jakiego? Jak z stacjonarnego tam napięcie wacha sie od 30 do 58V i jest pewne iż uwaliłeś wejscie.Zreguły kondesatory separujace nie są wyższe jak 25 do 35V
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

szmulik

New member
Nie mogłem uwalić wejścia bo Input network nie jest wejściem fizycznym, to weście dla wszystkich dostępnych usług sieciowych jak radio internetowe , media serwer, air...

Ja słuchałem z telefonu za pomocą dlna.
 

eXtremePL

New member
Również byłbym ciekawy rozwiązania, gdyż problem mam ten sam, tyle, że w Marantzu 5007. Objawy identyczne, nagle podczas słuchania wszystko ścichło i jest na niskim poziomie głośności. Tymczasowym rozwiązaniem jest u mnie dekodowanie wszystkiego, co puszczam z komputera, na wava. Wtedy głośność jest na normalnym poziomie. Jakiekolwiek mp3, w tym również radio internetowe, gra bardzo cicho.
 
Do góry