Denon 2312 usb problem

juby505

New member
Kupiłem 2 miesiące temu amplituner Denon 2312 cieszyłem się jego funkcjami przez 1 miesiąc niestety musiałem wyjechać , w trakcie wyjazdu wujek dobrał się do amplitunera :???: i mam kłopot, otóż amplituner nie widzi mi USB, Flickr, Napster. Widzi tylko Favorites, Internet radio, media server, last.fm. Wujek powiedział że bawił się tylko opcjami i przeprowadził Firmware Update. Siedzę już tydzień kombinuję z opcjami i dalej nie doszedłem jak przywrócić usb, zaznaczę że przed wyjazdem wszystko działało. Proszę o pomoc drogich użytkowników.
Pozdrawiam
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

juby505

New member
właśnie nie pomaga, zadzwoniłem do salonu w którym kupiłem amplituner radzą wysłać do naprawy, zrobię to po świętach
 

yareck

New member
Mam dokładnie taki sam problem. Funkcjonalność portu USB w amplitunerze Denon AVR-2312 zniknęła prawdopodobnie po ostatniej aktualizacji firmware (póki co nowsza się nie pojawiła). Nie działa żadne urządzenie podłączone do portu USB. Testowałem iPod touch, dysk zewnętrzny oraz kilka pendrive'ów, mam wrażenie że nie działa zasilanie tego portu, bo nie ładuje też żadnych urządzeń.
Sprzęt jest oczywiście na 3-letniej gwarancji, ale wysłanie do serwisu uważam za ostateczność.
Napisz, czy po naprawie w Horn-ie sprzęt wrócił sprawny.
Czy wykonywałeś reset do ustawień fabrycznych ?
Taki opisany np. tutaj: The **OFFICIAL** Denon AVR-XX12 Model Owner's Thread
 

bielikk

New member
Bez reklam
Kupiłem 2 miesiące temu amplituner Denon 2312 cieszyłem się jego funkcjami przez 1 miesiąc niestety musiałem wyjechać , w trakcie wyjazdu wujek dobrał się do amplitunera :???: i mam kłopot, otóż amplituner nie widzi mi USB, Flickr, Napster. Widzi tylko Favorites, Internet radio, media server, last.fm. Wujek powiedział że bawił się tylko opcjami i przeprowadził Firmware Update. Siedzę już tydzień kombinuję z opcjami i dalej nie doszedłem jak przywrócić usb, zaznaczę że przed wyjazdem wszystko działało. Proszę o pomoc drogich użytkowników.
Pozdrawiam


Obciążyć wujka kosztami naprawy to w przyszłości nie będzie grzebał w cudzym sprzęcie !!!
 

juby505

New member
Witam
resetowałem procesor , kartę sieciową jednak nie pomogło:( jeszcze nie wysłałem amplitunera do serwisu nie mam czasu i chęci ;P
 

juby505

New member
Witam po długim czasie znalazłem w końcu czas na wysłanie amplitunera do serwisu i tu okazała się wielka klapa... ponieważ odpowiedzieli mi że sprzęt nie pochodzi z ich partii i go nie przyjmą, skontaktowałem się ponownie z właścicielem sklepu u którego kupowałem sprzęt , był w szoku. Ponownie muszę więc wysyłać sprzęt, co oznacza kolejny stracony czas;/
Pozdrawiam
 

xoder

New member
Przywróciłem ustawienia fabryczne ale to nic nie dało nie mogę wgrać ponownie firmware bo nie łączy się z netem i nie widzi USB wiec tylko chyba serwis.
 

yareck

New member
Nowy firmware do 2312

Pojawił się nowy firmware do tego modelu. Nie wiem dokładnie kiedy, bo nie mam włączonego automatu, ale ostatnia aktualizacja była w okolicach kwietnia 2012 i chyba od tego momentu zniknęło mi USB. Będę próbował aktualizować, jeżeli nie pomoże to wysyłam do Horna. Dam znać z jakim efektem ...
 

Waldemarrro

New member
To nie to samo ale jak u mnie zniknęło OSD to i w avr 1612 żadne resety nie pomogły ale banalne wyciągniecie wtyczki na parę sekund z gniazdka już tak, polecam
 

yareck

New member
O dziwo u mnie pomógł tygodniowy wyjazd podczas którego amplituner był odłączony od zasilania. Po powrocie port USB działa prawidłowo :)
 

juby505

New member
Witam
Amplituner (Denon2312) był w serwisie 3 tygodnie dzisiaj do mnie zadzwonili i poinformowali mnie o usterce, krótko mówiąc po wgraniu starego oprogramowania USB dalej nie działało (ponoć 2 razy wgrywali), w końcu wymienili płytę główną i kazali pod żadnym pozorem nie wgrywać aktualizacji, ponieważ jest trefna i spowoduje zablokowanie usb. Amplituner został sprawdzony na koniec u nich w serwisie i ponoć wszystko działa, dzisiaj do mnie go wysłali;) Ogólnie powiedzieli mi że nie jestem pierwszym ich przypadkiem z taka usterką.
Pozdrawiam
 
Do góry