denon 2307 a 2308

wawo11

New member
witam
chciałbym zapytac o roznice miedzy amplitunerem denona 2307 a 2308
wiem jak zachowuje sie ten pierwszy ,ale czy warto dokładac prawie 1000pln ,aby mieć 2308?
prosze o poradę!
pozdrawiam:)
wawo11
 

ArtS007

New member
Bez reklam
Miałem podobny dylemat rok temu. Wybierałem pomiędzy 2106, a 2307. Ten drugi wychodził jakieś 850 zł drożej. Doszedłem do wniosku, że złącza HDMI nie są mi do szcześcia (póki co) potrzebne i wybrałem 2106. Prawda jest taka, że amplitunery z roku na rok są coraz lepiej wyposażone w dodatki, ale jakość dźwięku się nie zmienia (z reguły). Denon prowadzi politykę wysokich cen, które spadają w momencie wejścia nowej generacji, stąd taka różnica w cenie między 2307, a 2308. Generalnie to ten sam sprzęt, choć nowy wygląda już zupełnie inaczej. Muszę przyznać, że jest ładny.

ArtS :)
 

wawo11

New member
dzieki za pomoc,ja rowniez mam podobną opinie jeśli chodzi o denona ,ale zawsze dobrze zapytać kogoś postronnego ,niż sprzedwawce w sklepie ,bo on i tak bedzie zachwalał nowszy model.
ja mam 2307 i jestem zadowolony,do tego dvd 2930 i zestaw dali conncept 6 i uważam ze jest gitara,ale wiesz apetyt rośnie w miare jedzenia
:eek:
pozdro wawo11
 

ArtS007

New member
Bez reklam
No to mamy bardzo podobny sprzęt, poza DVD oczywiście. Ja eksploatuję Panasonic DVD-RV32. Dość leciwy już model i nie ta półka, co Twój, ale sprawuje się poprawnie, więc nie odczuwam potrzeby zmiany. Czas na wymianę amplitunera pojawi się za rok lub dwa, gdy w odpowiedniku naszego amplitunera pojawią się dekodery HD.

ArtS :)
 

Makabra

New member
podepne sie pod pytanie. czym rozni sie 2307 od 2308 poza tym ze 2308 jest nowszy i ma ladniejszy wyglad? 2307 jak widze ma juz HDMI wiec sa w ogole jakies roznice w wyposazeniu ?
 
Do góry