Denon 1912 nie działa sub i surround

Matej11

New member
Witam
czy ktoś spotkał się z podobnym problemem?
denon 1912 podłączony do zastawu kht 2005.2
nie mogę odpalić suba dioda zasilania swieci się, do tego sub emituje ciepło ale nie wydaje żadnego dzwięku :(
Przeczytałem wszystkie tematy z google, przestawiałem wszystkie opcje jakie mogłem jednak nic to nie daje
podczas kalibracji nie odzywa sie głośnik tylny lewy oraz sub jednak amplituner pokazuje mi jakoby brakowało głośnika lewy tył - nic o subie
sub podłączony pojedynczym czinchem z ampli
ampli połączony z nc+ hdmi
czy ktoś może coś podpowiedzieć ... .
 

Matej11

New member
tył podłączyłem pod surround, podczas kalibracji prawy głośnik działa z lewym nie dzieje się nic
zamieniałem głośniki I kable I jest ta sama sytuacja.
Druga sprawa jest taka, że sub nie wydaje żadnego dzwięku (nie ma nawet pykania/buczenia gdy przełączam kable ) podłączałem go dziś przez chinche do dekodera I tv I też żadnej reakcji
co najlepsze podczas kalibracji wyświetla mi wiadomość o braku lewego głośnika a o subie nic (mimo, że z suba tak jak z lewego surrounda nie ma żadnego dzwięku )


dodam, że kupiłem zestaw używany jednak mogę go zwrócić (wolałbym żeby działał )


dzięki
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ja na Twoim miejscu bym go oddał ... coś chyba z nim nie tak jest... nawet wkładając kable od suba powinien dać o sobie znać...
 

Matej11

New member
to właśnie mnie martwi, że nie daje żadnego znaku... odkręciłem głośnik z suba I gra normalnie dostając sygał - dając sygnał do wzmacniacza totalnie nic :(








czy ktoś się orientuje co może być tego przyczyną? może zaryzykować naprawe?
sam bym pogrzebał gdybym wiedział gdzie...




a jakieś pomysły co do surrounda ?
 
Do góry