DENON 1911 czy Onkyo 608 który wybrać ?

Johnny 5

New member
kolumny Sony SS-MF450H
pokój ok 14m2
70% filmy reszta muzyka głównie jazz i blues w stereo jak i koncerty blu-ray ,dvd
który z tych dwóch amp. jest lepszy dla mnie ?
bo mocą wygrywa onkyo
 
Ostatnia edycja:

DOMEL9

New member
Bez reklam
Jak grają świetnie i podoba ci się to nie szkoda kasy ? i pamiętaj moc to nie wszystko. A jeśli już musisz to posłuchaj obu amplików na swoim sprzęcie w domku i wybierz - obydwie marki są świetne możesz dolożyć też Yamaszke. No i potem oczywiście zacznij wymieniać kolumny. :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
no właśnie masz kilka możliwości ale kierunek tylko jeden.
Wymiana również kolumn.
Skoro 70 % filmy - to wymiana na Onkyo 608 jest lepszym rozwiązaniem a owe 30% do muzyki i tak będzie dobre . Onkyo otrzymało juz kilkanaście nagród na świecie właśnie za jakość i na extra oceny użytkowników.

Drugi etap zamiana kolumn przynajmniej na Jamo 606 - i będziesz miał extra zestawik. O ceny pytaj blackninja i będziesz miał dobry komplet w dobrej cenie.
 

Johnny 5

New member
kolumny wymienię nie od razu ale za jakiś czas na jamo 606 albo 608
zamierzam kupić te onkyo bądź denona bo mam chyba z 500 oryginalnych płyt dvd i kilka blu-ray
a na swoim jvc nie czuje tych efektów i wrażeń :-(
a czytałem sobie troszkę i przeczytałem że na tym onkyo i denonie są ponoć nieziemskie wrażenia itp.:D

czy denon 1911 ma przedni panel z aluminium ?
 

Bogiel

New member
Wiec odpowiadam Harman , Marantz maja zdecydowanie lepsze stero od onkyo polecam testy ampli w zachodniej prasie onkyo jakos nie wiedzie prymu
 

Pr3dator

New member
Sam stoje przed wyborem patrzalem na zagraniczne stronki
Harman Kardon AVR 255 Reviews
ocena 7.2
Onkyo TX-SR608 Reviews ocena 9.6
Denon 1911 - http://www.testfreaks.com/a-v-receivers/denon-avr-1911/ Ocena 9.1

Harman-Kardon AVR-255 Multichannel power amp review - from the experts at whathifi.com <- 3 gwiazdki na 5
Onkyo TX-SR608 Home cinema amplifier review - from the experts at whathifi.com <- 5 gwiazdek
Denon 1911 http://whathifi.com/Review/Denon-AVR-1911/ <- Ocena 4 gwiazki

Z opini posiadaczy wynika iz te onkyo nie jest tak tragiczne jak coniektorzy pisza.Tak jak juz chyba wiele osob pisalo to jest amplituner kina domowego ,a nie stereo. Ciezki to orzech do zgryzienia :/ tym bardziej jesli nie mozna samemu odsluchac sprzetu...
 
Ostatnia edycja:

Johnny 5

New member
więc będę brał onkyo
za tydzień lub dwa
więc w tym czasie może będę miał okazje je przesłuchać

a teraz sprawa kolumn jamo 606 czy 608 ?
 
Do góry