Denon 1909 + Jamo S606 - podstawy

garfield21

New member
Hej

Mam kilka pytan odnosnie tego amplitunera i glosnikow. Zaznaczam, ze zupelnie nie znam sie to moj pierwszy sprzet tego typu wiec prosze o wyrozumialosc :)

- Czy mozna uszkodzic sprzet podlaczajac tego Denona bez glosnikow a np. tylko na sluchawkach?
- Czy mozna uszkodzic w/w podlaczajac tylko 2 kolumny frontowe i wybierajac system 7.1 lub 5.1?
- Czy do tego amplitunera beda pasowaly wtyki bananowe np. Kable glosnikowe IMG R-Audio HI-END 2x250cm?
Znalazlem takie na allegro, nie najtansze i sporo osob je kupuje
- Czy podlaczajac po HDMI z laptopem moge odtwarzac muzyke w DTS(teraz jak to robie to slysze szum) od razu
czy jeszcze mam cos zainstalowac?

I ogolnie na co jeszcze zwracac uwage na poczatku zeby niczego nie zepsuc i jak wykorzystac do konca jakosc
tego sprzetu? ;)

Pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
- Czy mozna uszkodzic sprzet podlaczajac tego Denona bez glosnikow a np. tylko na sluchawkach?
nie można

- Czy mozna uszkodzic w/w podlaczajac tylko 2 kolumny frontowe i wybierajac system 7.1 lub 5.1?
nie można

- Czy podlaczajac po HDMI z laptopem moge odtwarzac muzyke w DTS(teraz jak to robie to slysze szum) od razu
czy jeszcze mam cos zainstalowac?

Wygrzej go dobrze i będzie extra.
 

arczik

New member
- Czy mozna uszkodzic sprzet podlaczajac tego Denona bez glosnikow a np. tylko na sluchawkach?
nie można

- Czy mozna uszkodzic w/w podlaczajac tylko 2 kolumny frontowe i wybierajac system 7.1 lub 5.1?
nie można

- Czy podlaczajac po HDMI z laptopem moge odtwarzac muzyke w DTS(teraz jak to robie to slysze szum) od razu
czy jeszcze mam cos zainstalowac?

Wygrzej go dobrze i będzie extra.

wygrzewac ampli czy lapcia? i co dokladnie ma sie wygrzac w sprzecie? tranzystor? lacza? a moze wyswietlacz? :)
 
Do góry