Denon 1907 - awaria?

shaqal

New member
Witam wszystkich,

odebralem dzisiaj AV denon 1907 - Dopiero teraz miałem czas podłączyć.
Nie działa po podłączeniu do prądu. Nie świeci nawet czerwona obwódka na około standby. Czy ja czegoś nie wiem o jakiejś np. blokadzie - czy jutro serwis i wymiana (czytam instrukcje ale tu nic nie ma ...)

proszę o info - załamałem się :(
 

gatar

Active member
Bez reklam
Witaj.
Może to śmieszne,ale zapytam.
Czy włączyłeś takim malutkim przyciskiem "on/of" ?
 

shaqal

New member
Witam,

temat nieaktualny.

Padł bezpiecznik w listwie odpowiedzilny za 3gniazdka.

Jutro listwa do wymiany bo do niej podłączony tez BV9E i 1930 - więc za duże ryzyko ...

Administratora prosze o usuniecie watku załozonego pod wpływem emocji z powodu chwilowej zabawy swoim nowym sprzetem po uspieniu rocznej córeczki :)

pozdrawiam wszystkich,
 

rafal11998

New member
Witam może nie na temat ale mam problem w onkyo 674. Po podłączeniu n-ki przez optyk do onkyo nic nie działa. Moze cos w ustawieniach, nie wiem prosze o pomoc moze ktos wie co z tym zrobic żeby zadziałało?
 

rafal11998

New member
Jakosś się wreszcie uporałem ale kosztowało mnie to sporo czasu i jeszcze więcej nerwów a tą instrukcją to to można chyba w piecu rozpalic bo tak jest to opisane ze gdyby nie dziesiątki prób to by nic z tego nie było ale szczęsliwie juz działa:D
 

gatar

Active member
Bez reklam
rafal11998n napisał:
Jakosś się wreszcie uporałem ale kosztowało mnie to sporo czasu i jeszcze więcej nerwów a tą instrukcją to to można chyba w piecu rozpalic bo tak jest to opisane ze gdyby nie dziesiątki prób to by nic z tego nie było ale szczęsliwie juz działa:D
Niestety, wielu producentów/dystrybutorów olewa nas, kupujących, dołączając instrukcje typu "quick start". :( Szkoda. Tak być nie powinno.
 
Do góry