Denon 1612 + głośniki (ale jakie) JBL E80, Jamo S606 ? inne

walosek

New member
Witam,

Planuje kupić amplituner Denon 1612 (nie wiem czy to będzie dobry sprzęt? fajnie jakby miało USB do słuchania z Pendrive muzyki - mam nadzieje że to wejście dostępne w tym modelu będzie odtwarzać pendrive bo na wejściu pisze Ipod

Zastanawiam się czy do tego dobrać głośniki JBL E80, Jamo S606 czy Wharfedale Diamond 10.6 ?

Czy ten amplituner będzie dobrze grał na tych głośnikach (na których) czy trzeba do niego dokupić subwoofer ? Czy wystarczy ampli + te 2 kolumny?

Mam pokój 4mx3.5m. Nie mam miejsca by rozkładać kolumny po całym pokoju. Wstępnie miałem kupić zestaw 5.1. (są różne promocje w granicach 2-2.5tyś) ale planowałem je postawić koło siebie. Duże po bokach obok TV, mniejsze na tych dużych, ten podłużny przed TV i subwoofer gdzieś w rogu. W Media MArkecie powiedzieli że to nie ma sensu , że skoro nie mam jak ich rozprowadzić bym kupił 2 duże kolumny zamiast 5. W media proponowali mi jakiś amplituner stereo bez HDMI, ale ja chcę mieć HDMI i podpiąć do tego xboxa, Tv itd.

Zestaw do filmów i muzyki

Zastanawiam się czy to dobry ampli (może są jakieś dobre tańsze z USB) ? od Sony widziałem jakieś nie drogie. Które głośniki pociągnie ten amplituner? Czy dokupować subwoofer czy nie? Czy może całkiem inne głośniki i amplituner pod taki pokój (4 x 3.5)?

Co sądzicie THX.
 
Do góry