Denon 1610 vs Onkyo TX-SR 507 vs Pioneer VSX 819

thugnigga

New member
Witam,
stoje przed zakupem jednego z tych sprzetów i prosze o pomoc.
Zalezy mi na tym zebym mogl podlaczyc do niego m.in. ps3 przez hdmi (video i audio) oraz x360 (component)
fajnie by bylo jakby bylo tez wejscie usb do np ipoda.

Ktory z tych modeli jest wg Was najlepszy i dlaczego?
wizualnie podoba mi sie Denon... ale Pionek ma usb...
wazne tez zeby najlepiej nie mial wentylatora i nie grzal sie nadzwyczajnie :)
rozumiem ze zaden z tych sprzetów nie bedzie w przyszlosci obslugiwal hdmi 1.4?
kolumny na razie mam jakies starsze - 5szt - od wiezy sony ale w przyszlosci chcialbym dokupic cos powazniejszego z subem..
co polecacie?
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Trudny wybór, doradzić tak bez odsłuchu każdego z nich, przecież każdy ma inne preferencje. Ja wybrałem Pioneera bo jego brzmienie mi odpowiada, ma wejście USB i analogowe 5.1 i powiem Ci, że jestem z niego bardzo zadowolony zwłaszcza patrząc na stosunek jakość - cena!
Także mogę spokojnie polecić ten amplituner.
 

Mati22

New member
Witam,
stoje przed zakupem jednego z tych sprzetów i prosze o pomoc.
Zalezy mi na tym zebym mogl podlaczyc do niego m.in. ps3 przez hdmi (video i audio) oraz x360 (component)
fajnie by bylo jakby bylo tez wejscie usb do np ipoda.

Ktory z tych modeli jest wg Was najlepszy i dlaczego?
wizualnie podoba mi sie Denon... ale Pionek ma usb...
wazne tez zeby najlepiej nie mial wentylatora i nie grzal sie nadzwyczajnie :)
rozumiem ze zaden z tych sprzetów nie bedzie w przyszlosci obslugiwal hdmi 1.4?
kolumny na razie mam jakies starsze - 5szt - od wiezy sony ale w przyszlosci chcialbym dokupic cos powazniejszego z subem..
co polecacie?

Osobiscie polecam Onkyo 507 ale troszeczke dolozysz i masz 607 i bedziesz zadowolony.
Jestem pod wrazeniem nowego modelu Denon 1610 ale za ta cene to 607 gora :)
Pionier nawet jak ma wejscie USB to chyba tylko jedna jego zaleta -dzwiek i KD inni producenci sa lepsi
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
USB to nie jedyna zaleta Pioneera. Posiada np. wejście analogowe 5.1 ( nie wszystkie z podanych amplitunerów je posiadają - a jest ono bardzo przydatne), po drugie jego brzmienie też nie jest wcale najgorsze.
Trzeba po prostu posłuchać i wtedy wybrać. Miałem Yamahę, słuchałem Denona i Onkyo i....wybrałem Pioneera. ( oczywiście w klasie cenowej o, której mówimy)
 
Do góry