Denon 1507- problem....

kaszub

New member
Mam problem z amplitunerem denon 1507. Ale moze po kolei. Jakis czas temu poruszyłem kablami od głośników (przy włączonym ampli) i zadziałał układ odcinający zasilanie. Prawdopodobnie ktoreś kable sie zetkneły. Od tej pory gdy chce posłuchać troche głośniej muzyki zawsze włącza sie to zabezpieczenie i wyłącza mi sprzęt. Zakres głośności tego denona to od -80 db do +18db . Ampli przeważnie się wyłącza już przy okolo "-17db". Jeśli głośność jest ustawiona na niższym poziomie to nic się nie dzieje i spokojnie moge sluchac muzyki badz obejrzec film. Da się coś z tym zrobić czy bez serwisu się nie obejdzie?

Nie ma nikt pomysłu co mogło się stać?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

kaszub

New member
Blackninja- wszystkie przewody odłączyłem i podłączyłem ponownie-ale bez pozytywnego rezultatu. Tylko dziwne jest to ze jak gra ciszej to sie nie wyłącza??!! Gdyby przewody sie stykały to chyba również przy niskim natężeniu dżwięku ampli powinien się wyłączyć?
 
Ostatnia edycja:

kaszub

New member
Czyli wychodzi na to ze nit z forumowiczów nie miał podobnego problemu i nie zna rozwiązania. Czyli bez serwisu pewnie sie nie obedzie:(
 
Do góry