demo przez neta?

bananoke

New member
witam , zastanawiam sie czy sa jakies wersje gier przez neta na ps3?
ktore mozna pobrac z store ps , jesli tak wdzieczny bede za tytuly jakichkolwiek gier
 

beamer

Banned
Pełne gry, dema gier oraz oprogramowanie na PS3 (np. Home lub Photo) można pobierać tylko poprzez PSN i to wyłącznie poprzez konsolę. Nie da rady pobrać tego na PC i przegrać na dysk konsoli. Trzeba zatem podłączyć swoje PS3 do internetu (przewodowo lub bezprzewodowo poprzez WIFI).

Muzykę, filmy oraz zdjęcia można rzecz jasna zrzucić na PS3 z czego się chce (usb pendrive, dyski usb, płyty CD/DVD/Bluray, media serwer etc.)

Na PSN jest tego od cholery. Z podłączeniem PS3 do sieci nie ma problemu. Pełen automat w 99% przypadków.
 
Ostatnia edycja:

bananoke

New member
beamer napisał:
Pełne gry, dema gier oraz oprogramowanie na PS3 (np. Home lub Photo) można pobierać tylko poprzez PSN i to wyłącznie poprzez konsolę. Nie da rady pobrać tego na PC i przegrać na dysk konsoli. Trzeba zatem podłączyć swoje PS3 do internetu (przewodowo lub bezprzewodowo poprzez WIFI).

Muzykę, filmy oraz zdjęcia można rzecz jasna zrzucić na PS3 z czego się chce (usb pendrive, dyski usb, płyty CD/DVD/Bluray, media serwer etc.)

Na PSN jest tego od cholery. Z podłączeniem PS3 do sieci nie ma problemu. Pełen automat w 99% przypadków.
czlowieku naucz sie czytac ze zrozumieniem prosze , czy ja pytalem jak sciagnac to demo ? pytam jedynie czy w jakimkolwiek demie jest mozliwosc gry online .
 

beamer

Banned
Polecam demka: Warhawk, Resident Evil 5, Grid. Zwłaszcza to pierwsze. 1 plansza online w demie, a zabawy na całe tygodnie.
 

beamer

Banned
Tak, Metal Gear Solid 4 ma znakomity tryb online (MGO), Polecam gorąco.

Można spróbować zagrać najpierw w demo online MGS4. Lada dzień w sklepach MGS4 wyjdzie w platynie, a już teraz na allegro można wyhaczyć MGS4 za ok. 100 zł. Naprawdę warto bo gra jest niesamowita (w single player story mode oraz w online).

SNAKE RZĄDZI NA PS3!!!
 

bananoke

New member
beamer napisał:
Tak, Metal Gear Solid 4 ma znakomity tryb online (MGO), Polecam gorąco.

Można spróbować zagrać najpierw w demo online MGS4. Lada dzień w sklepach MGS4 wyjdzie w platynie, a już teraz na allegro można wyhaczyć MGS4 za ok. 100 zł. Naprawdę warto bo gra jest niesamowita (w single player story mode oraz w online).

SNAKE RZĄDZI NA PS3!!!


sciagnalem tak jak radziles Warhawk - nie zawiodlem sie na neostradzie gra chodzi pieknie zero lagow mimo iz 32 osoby na serwie

ciesze sie ze konsola tak pieknie wszystko przetwarza

sciagnalem tez mgs4 jednak chyba zla wersje ? bo wlacza mi sie single player

ogolnie wyglada tak : ide a za zakrtem jakis czolg i paru typow wychodzi jak mnie zobacza to laduja we mnie i konczy sie na deadzie :)

a co do warhawka jeszcze to baardzo piekna gra coprawda jak na razie zabijam z 3-5 osob na 5 min co nie jest zadnym wynikiem ale wciaz sie ucze:p

ps. na moim 21 ctr traci sie i tak 80% frajdy :S
ale pienaizki juz odkladam z dnia na dzien
 

beamer

Banned
Wydaje mi się że po PSN krążą 2 demka MGS4: online i single player.

Co do strzelanek sieciowych to Playstation 3 już jest potęgą (Warhawk 32 graczy, US Navy Seals SOCOM: Confrontation - 32 graczy, Killzone 2 32 graczy, Resistance 2 nawet 60 graczy na raz!), a wkrótce będzie mega-hiper-potęgą (zapowiedziany na 2009 r. MAG - UWAGA - 256 graczy na raz!!!! :eek::eek::eek: , DC Universe online MMORG oraz The Agency MMORG - obie pewnie jeszcze w tym roku).

Jeżeli idzie o samochodówki to znakomite jest GT5: Prologue gdzie może się ścigać nawet 16 graczy na raz i to każdy z tuningowanym indywidualnie autem!!!

Do tego rzecz jasna dochodzą inne gry multiplatformowe online: GTA4, seria Call od Duty, wkrótce Left 4 Dead, Resident Evil 5, Flashpoint 2, Battlefield i wiele innych).
 
Ostatnia edycja:
Do góry