dekoder Polsat HD6000

Marek Daciak

New member
Chciałem przesiąść sie na nowy dekoder cyfrowego Polsatu HD6000 jednak w autoryzowanym punkcie stanowczo mi to odradzono argumentując ze oprogramowanie jest wadliwe, czy ktoś używa obecnie tego dekodera i mógłby podzielić sie wrażeniami?
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
I dobrze Ci doradzono wszystkie dekodery Polsatu z polskiej fabryki to techniczne niewypały ,jedynymi dobrymi dobrymi były Echostary i Samsung ,ale to było dawno temu .Decydując się na dekoder Polsatu jesteś uwiązany wyłącznie do tej platformy ,jeżeli będziesz chciał zmienić operatora to trzeba wszystko kupować od początku

Dobrym dekoderem jest Technisat Digyboxx współpracuje z każdą platformą ,dekodery tego producenta zapewniają bardzo dobry obraz ,więc jeżeli zależy Ci na jakości do dobry wybór .Dekoder ma dość mocny procesor i jest stabilny (nie wiesza się ) .Ma slot na karę i moduł więc może współpracować z dwiema platformami na raz ,lub być odbiornikiem FTA koszt ok.300-350zł
 

fidel23

New member
Witam,

powiem krótko, od kilku dni jestem totalnie wkur***ny na nową hybrydę nc+ i postanowiłem że przeniosę się do CP, głównie ze względu na "szałowe warunki" jakie mi oferują i przymusową migrację.

Mam teraz Monster Boxa od ntv no i muszę przyznać jest jak dla mnie - ideał, tzn zero zwisów,nagrywa bez problemów etc.
I teraz zasadnicze pytanie, czy w CP mają jakiś dekoder który by się nie zawieszał,nagrywał jak trzeba, miał Timeshift i planowanie nagrywania z EPG?
Bo jak się czyta o tych wszystkich HD 6000, Sagemach i Echostarach to każdy z nich powoduje nerwicę i zgrzytanie zębów.

Pozdrawiam
 

rilicek

New member
Mam dokładnie ten sam problem. Pierwsza myśl, przechodzę do CP, ale ten ich sprzęt jest żałosny jak programy rozrywkowe na Polsacie. Gdyby nie żona i dziecko, przesiadłbym się na telewizję naziemną.

Możecie polecić jakiś dekoder, który będzie mógł również odtwarzać filmy udostępniane we własnej sieci lokalnej (np. przez SMB/Sambę)?
 

Maniek_81

New member
Posiadam dekoder HD 6000 i póki co nie narzekam. Owszem korzystam tylko z oglądania tv i wypożyczalni Vod. Od listopada użytkuję dekoder, to zawiesił się z 3 razy, poza tym w porządku. Nagrywać nic nie zamierzam, bo i tak nie ma czasu tego oglądać później. Poza tym, aby cos nagrać trzeba kupic specjalny dysk od Polsatu, bo nic innego nie ruszy. Tak, więc jeśli chcecie dekoder do podstawowych czynności to OK, jeśli nagrywanie i cos więcej, to odradzam.
 

owain

New member
Mam pytanie a właściwie dwa. Czy ktoś wie jak ustawić domyślny poziom głośności oraz domyślny kanał? Po włączeniu zawsze uruchamia mi się kanał 11 (polsat sport) zaś poziom dźwięku - w połowie wartości. W instrukcji ani menu ustawień nic nie ma o tym.
 

harry.wesoly

New member
Jaka firma produkuje ten dekoder hd6000? Mam problem z instalacją jego sterowników w telewizorze lg a konkretnie z ustawieniem opcji sterowania dekoderem poprzez pilot magic telewizora. Produkuje go cyfrowy polsat czy jakaś inna firma???????
 

xyzb

New member
mam ten hd6000 jakies 3 lata i ani razu sie nie zawiesił, z tym ze jak ktos wczesniej wspomniał , jezeli używamy go głównie do oglądania...
 
Do góry