dekoder pod Polsat Cyfrowy

gonzo28

New member
witam
Mam zamiar zamowic dzisiaj Polsat Cyfrowy - oczywiscie dokupic musze swoj dekoder, bo podobno tamte sie nie nadaja.
Moje pytanie:
Jaki wybrac, oczywiscie musi miec HDMI - niestety na allegro dominuje Ferguson 8800 i Humax 2000 - sa dosc drogie, niestety...
Moze macie jakiej propozycje - najlepiej do 700zl...

pozdr for all
 

acton777

New member
Bez reklam
nie ma tunerów HD z modułem CI,CR tańszych niż 1000!!
Polszmat Syfrowy:) wchodzi z HD dopiero 12 października, poczekaj trochę dowiedz się co będą mieli, wtedy pewnie kupiusz tuner dedykowany "do 700 PLN"
 

acton777

New member
Bez reklam
Po co Ci dzisiaj tuner HD, jak nie nadają programów HD???? Powtarzam, poczekaj do 12 października i wtedy dopiero się dowiaduj, a jeśli chodzi o sprzęt, to ja jestem za Fergusonem 8800, chociaż nie wiadomo jak będzie chodzić z PolsatHD.
 

gonzo28

New member
ale niepolskojezyczne HD chyba jest?! W piatek kupilem plazme i na prezentacji puszczony byl wlasnie ten kanal z satelity...
Poza tym, nie moge czekac, bo juz jutro zaniknie mi kablowka, a dzieciaki mi zyc nie dadza.
Chce miec dekoder z HDMI, poniewaz to teoretycznie zapewnia najlepsza jakosc. Chociaz wlasnie przeczytalem na forum o Humax-ie, ze niektorzy uzytkownicy uzyskuja lepszy obraz po componencie, a moje dvd wlasnie zajmuje te gniazdo w plazmie...
 

Zoltyy

New member
gonzo28 napisał:
Chociaz wlasnie przeczytalem na forum o Humax-ie, ze niektorzy uzytkownicy uzyskuja lepszy obraz po componencie, a moje dvd wlasnie zajmuje te gniazdo w plazmie...

Ja bym sie wstrzymal - znam z praktyki Humaxa i Topfielda. Zaden z nich nie wspolpracuje do konca poprawnie z karta CP. Czesto wyswietla info o braku kanalu w abonamencie - dzialo sie to na obu tunerach. mam oba w domu, aktualnie chodzi u mnie Humax, choc zastanawiam sie czy nie zmienic ich znowu. Jeden z nich na zbyciu, wiecej na PW jesli jestes zainteresowany.
 

gonzo28

New member
a jak jest z tym fergusonem? Juz prawie namowilem zone, ze ten wydatek jest niezbedny...
Aha, jeszcze jedno - warto brac od nich czasze czy lepiejkupic swoja? I jaka srednica jest najlepsza...
pozdr
 
Do góry