Dekoder N+ dodatkowy telewizor

adam_Dadas

New member
Witam, mam taki problem mam wzięta umowa z N-ki i posiadam taki mały biały dekoder. Dodam ze jestem zielony w tych sprawach. Przyjechal Pan i mi wszystko podłaczyl i działa. Lecz na świeta dostałem telewizor i chcialem do niego tez zamontowac satelite. Co musze dokupic i ewentualnie zamontowac aby z jednej umowy zrobic na 2 telewizory? Pomocy:kom:
 

JackS.

New member
Bez reklam
Witam, mam taki problem mam wzięta umowa z N-ki i posiadam taki mały biały dekoder. Dodam ze jestem zielony w tych sprawach. Przyjechal Pan i mi wszystko podłaczyl i działa. Lecz na świeta dostałem telewizor i chcialem do niego tez zamontowac satelite. Co musze dokupic i ewentualnie zamontowac aby z jednej umowy zrobic na 2 telewizory? Pomocy:kom:

1. Bez żadnych dodatkowych umów możesz podłączyć dekoder który masz do obu telewizorów. rozdzielając sygnał wyjściowy splitterem HDMI, link do opisu takiego splittera znajdziesz w mojej stopce. Wadą tego rozwiązania, jest to, że jak oglądasz jakiś program z n-ki na jednym z telewizorów, to na drugim w tym czasie możesz oglądać tylko ten sam program z n-ki, lub dowolny inny program z anteny naziemnej, jeśli jest podpięta do tego telewizora.

2. Zamawiasz w n-ce Multiroom. Z tym, że najkorzystniejsze oferty są gdy bierzesz od razu promocję z multiroomem, a nie tak jak Ty, że wziąłeś najpierw zwykły dekoder, a teraz chcesz zmienić umowę. Jeśli kupiłeś n-kę poza APSem i nie minęło jeszcze 10 dni, to może się okazać, że najtaniej wyjdzie Ci odstąpić od umowy i zawrzeć nową - zupełnie inną.
 

marfm76

New member
....mam wzięta umowa z N-ki i posiadam taki mały biały dekoder...
A kiedy podpisywałeś umowę?? Jeśli dawno to możesz złożyć wypowiedzenie z powodu wycofania kilku kanałów o nowego roku (wypowiedzenie trzeba wysłać najpóźniej do 14.01.2012) i jak zadzwonią z Działu Utrzymania Klienta to powiedz, że chcesz Multiroom. Wtedy nawet Twój biały dekoder da się wykorzystać :)
 

marfm76

New member
Umowa byla podpisana jakos w na koniec czerwca, to chyba za wczesnie aby zrezygnowac?
Właśnie, że nie za wcześnie :) Jak byś podpisywał umowę np. pod koniec listopada, to już byś miał w umowie, że wycofują te kanały i nie było by podstaw do złożenia wypowiedzenia. Teraz masz czas do 14go stycznia :)
 
Do góry