Dekoder HD dla Cyfry +

Co zrobisz aby oglądać programy HD Cyfry Plus?


  • Total voters
    0

sin111

New member
reters napisał:
...A o jaki model chodziło sprzedawcy?

Facet powiedzial mi generalnie ze Topfieldy lepsze...:hmm:

Ale ja zadnego modulu nie chce dokupowac - teraz mam 21" crt podpiety do philipsa cyfry i w kanalach HD mam tylko dzwiek - czyli modulu juz CHYBA nie potrzebuje :confused: - JEDYNIE wystarczy zmienic (w koncu) tv na Sharp'a XL2e no i w takim razie dokupic Ferdka 8900 i obraz sie pojawi po wsadzeniu karty.
Nie wiem jak jest z nagrywaniem np National Geo HD - facet mowil ze nagra bez problemu zarowno HD jak i SD - ale jakos bardziej Wam wierze...:eek:k:
 

bone10

New member
Jeżeli chcialbym miec wszystkie mozliwe na dzien dzisiajszy programy z cyfry w HD to rozumiem ze potrzebuje ten dekoder za 7 stowek lub wziac go w dzierzawe, tak? Moglibyscie mnie jeszcze oswiecic ile kosztuja te programy HD, bo ja juz sie gubie w tym wszystkim...:hmm:
 

Cavallino

Banned
bone10 napisał:
Jeżeli chcialbym miec wszystkie mozliwe na dzien dzisiajszy programy z cyfry w HD to rozumiem ze potrzebuje ten dekoder za 7 stowek lub wziac go w dzierzawe, tak? Moglibyscie mnie jeszcze oswiecic ile kosztuja te programy HD, bo ja juz sie gubie w tym wszystkim...:hmm:

Pakiet Platynowy+ Opcja C+HD (6 zł) + Opcja NatGeo HD (6 zł)
 

maszek

New member
Bez reklam
Topfield 7720

Topfield 7720 (źródło: hemm.pl)

[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]Topfield TF7720 HSCI to tańsza wersja modelu Topfield TF7700HSCI. W 7720 zastosowano mniejszą obudowę oraz 4-pozycyjny [/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]numeryczny [/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]wyświetlacz.[/FONT][/FONT]
[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]Testowany z modułami Cyfra+HD, ASTON 2 wersja 2.18 na Cyfrze+ HD oraz modułami Polsatu Cyfrowego. P[/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]racuje stabilnie z modułami DiabloCam oraz TRex.[/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT]
front_a2.jpg

 

duett

New member
ferguson 8900

witam!
próbował może ktoś nagrywać coś na zawnętrzny dysk może opisze swoje spostrzeżenia co do jakości nagranego materiału?
 

sin111

New member
duett napisał:
witam!
próbował może ktoś nagrywać coś na zawnętrzny dysk może opisze swoje spostrzeżenia co do jakości nagranego materiału?

Przylaczam sie do pytania. Jaka jakosc po zgraniu SD i HD(czy w ogole da sie zgrac HD). Ile miesci sie neiskompresowanego materialu na plytce DVD?W jakim formacie zapisywane sa zgrane materialy na dysku?
 

ALLUMINAS

New member
Witam,
Czy ktos mi morze powiedziec czy moge podlaczyc dekoder Cyfry+ model Philips 6201 do zwykłego telewizora prze zlacze EURO i czy to bedzie dzialac w SD czy nie ??
 

Kobzik

New member
robert99 napisał:
Witam wszystkich!
Od niedawna jestem posiadaczem dekodera cyfry+HD i telewizora samsung LE40N87BD,mam to podłączone przez kabel HDMI i teraz tak: programy nadawane w HD oglądam na całym telewizorze, a reszta programów jest wyswietlana nie na całym ekranie tylko obcięta po bokach, czy to jest normalne czy można coś z tym zrobic.Może jakoś inaczej podłączyć,albo zmienić coś w ustawieniacz telwizora?Czy ktoś mógł by mi coś doradzić?
Z góry dziękuje za odpowiedz:)
Pozdrawiam
Cześć. Musisz zmienić ustawienia w dekoderze C+ Wejdź w ustawienia TV i modemu potem zmień ustawienie format Tv z normalny na np. szeroki i będzie w miare dobrze. Minusem tego dekodera HD jest format tv bo albo możesz mieć szeroki, albo powiększony 14/9 lub 16/9 i koniec. Niestety, wszystkie dają obraz do d.... na innych kanałach, gdzie nie nadają normalnie 16/9. Ja rozwiązałem to w inny sposób. Podłączyłem dekoder z Tv na dwa sposoby: poprzez HDMI i przez Euro. W tym drugim podłączeniu ustawiam w TV (JVC37S60) obraz na auto i reszta programów jest ok. natomiast jeśli chcę oglądać cos w HD, to przełączam na HDMI. I po kłopocie. Jeśli pomogłem to fajnie, jesli nie to daj znać.
 

reters

New member
Panowie a jak to jest z obrazem w Fergusonie 8900? Tez sa problemy z formatem tv? I czy dobrym rozwiazaniem jest podlaczenie tunera po kabelku hdmi?
 

finalcell

New member
mam pytanie zastanawiam się nad cyfrą bo do n-ki sie zeźliłem taka niekompetencja do infolini sie dozwdzownić sie nie można, jako że polsat nie ma w ofercie nic hd a cyfra ma canal+ to pomyślałem o tym ale co proponujecie
wziąść od nich tego pvr za 20zł miesięcznie ale jeśli rozumiem do niego musze wziąśc coś hd ?
kupić philipsa 6201 za 600zł
czy może wziąść tego pvr i jak uzbieram kupić fergusona lub humaxa
 

gregos

New member
finalcell napisał:
mam pytanie zastanawiam się nad cyfrą bo do n-ki sie zeźliłem taka niekompetencja do infolini sie dozwdzownić sie nie można, jako że polsat nie ma w ofercie nic hd a cyfra ma canal+ to pomyślałem o tym ale co proponujecie
wziąść od nich tego pvr za 20zł miesięcznie ale jeśli rozumiem do niego musze wziąśc coś hd ?
kupić philipsa 6201 za 600zł
czy może wziąść tego pvr i jak uzbieram kupić fergusona lub humaxa

ile ludzi tyle zdań na ten temat ja osobiście miałem humaxa 2000 fajny sprzęt ale mam siedmioletnie dziecko dla którego obsługa jest za trudna więc wziąłem normalnego HD a teraz PVR z początku były problemy z softem zacinał się ale teraz jest ok moim zdaniem brać w dzierżawę aktualnie bodajże 15 zł /msc jeśli nie możesz oddać potem 20 zł ale zero problemów z obsługą i serwisem a co do odbioru hm na to wpływa wiele czynników kable złącza itp. itd. ale to są naprawdę różnice zauważalne przez "maniaków" :) no może koneserów :) polecam PVR :) a wHD tak musisz co wziąść najlepiej canal HD 2 razy w tygodniu coś tam rzucają nowego :) ale co zrobić to dopiero początki ja pamiętam 2 programy white&black :) pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Do góry