Dekoder HD Aster - jak wykorzystac?

danekh

New member
Nie mam abonamenty Aster ale mam dekoder HD - no name, znakowany tylko przez Aster.
Telewizor jest kineskopowy wielkowymiarowy (nie HD), bez wejscia hdmi.
Dekoder ma gniado do sieci ethernet.
Jak i czy sie da wykorzystac dekoder do wyswietlania na tv filmow z dysku sieciowego lub innego komputera podlaczonego do sieci wewnetrznej?
Sorry, ze nie probuje ale do tego niezbedne by bylo wiercenie 2-ch scian i ciagniecie kabla, wiec wole najpierw popytac.
 

pkomp

New member
jak nie masz abonamentu to skąd masz dekoder?przecież aster i upc zabierają zarówno modemy jak i dekodery bo są wypożyczane dla klienta a nie sprzedawane - musisz oddać chyba że sobie przywłaszczyłeś
 

danekh

New member
jak nie masz abonamentu to skąd masz dekoder?przecież aster i upc zabierają zarówno modemy jak i dekodery bo są wypożyczane dla klienta a nie sprzedawane - musisz oddać chyba że sobie przywłaszczyłeś
Czyzbys nalezal do fanow towarszysza prezesa Jarka, ze w kazdym poza soba widzisz oszusta?
Jezeli korzystasz z niezliczonych promocji, to cierp i martw sie zeby cie dostawca anie oszukal po zakonczeniu umowy. Ja nie korzystam z promocji. Wole zaplacic raz (zreszta niewiele) bo wiem za co i ile, a nie przeplacac przez lata.
Aster to beznadzieja - wiec zrezygnowalem z abonamentu.
Jasne kolego?

Do wszystkich.
Jak pisalem, szukam mozliwosci wykorzystania ustrojstwa w sieci domowej.
Kupna odbiornika TV z mozliwoscia podlaczenia jak na razie nie planuje.
 
Ostatnia edycja:

bluray

Banned
Tuner ASTER HD nie jest w żadnej opcji sprzedawany.
Masz kradziony sprzęt.
Parowany z karta.
Ważną kartą.
Nic z nim nie zrobisz.
Właśnie po to jest parowanie kart dostepowych w TV SAT i TV Cable.
 

danekh

New member
Tuner ASTER HD nie jest w żadnej opcji sprzedawany.
Masz kradziony sprzęt.
Parowany z karta.
Ważną kartą.
Nic z nim nie zrobisz.
Właśnie po to jest parowanie kart dostepowych w TV SAT i TV Cable.
No to bede musial zglosic policji, ze przedstawiciel Aster srzedaje kradzione dekodery. Zaplacilem za niego miej wiecej rok temu, o ile pamietam, cos kolo 200 czy 250 z haczykiem. Pytanie tylko skad on wzial druk gwarancji i nowiutkie nierozpakowane pudlo?
Nie chce go uzywac jako dekodera kablowki, bo i tak TV ogladam moze z godzine tygodniowo. Myslalem, ze uda sie go wykorzystac do "polaczenia" starszego typu odbiornika TV z domowa siecia.
Jednak wynika z dyslusji, ze nic z tego - czyli czeka go piwnica.

Pytanie nr 2. Co moge kupic w miare niedrogo zeby polaczyc siec z odbiornikiem majacym jedynie tzw. euro-zlacze?

P.s.
Jakim cudem w takim razie ludzie uzywaja dekoderow sat-hd wlasnie w tym celu nie uzywajac ich do odbiuru sygnalu (czyli bez kart)?
P.s.2
W omawianym temacie jestem dosc zaawansowanym laikiem. :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry