Dekoder DVB-T

cezary1020

New member
Witam.Mam problem z wyborem dekodera DVB-T . Ma on służyć starzej osobie.Proszę o polecenie jakiegoś bezawaryjnego i prostego w obsłudze.Dziś w sklepie odradzili mi Wiwe,sprzedawca twierdził,że często wracają na gwarancję,a polecił Fergusona. Proszę o podanie jakiś sprawdzonych przez was.
 

mlud2

New member
a co byście polecili jeśli dekoder chcę podłączyć pod amplituner i przez hdmi cec obsługiwać? da się? mam jeszcze PS3 więc może coś z tym?
miało by to być jak najmniejsze. Wymagana funkcjonalność to jedynie dekoder mpeg4.
 
Ostatnia edycja:

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Da się ,najmniejszy dekoder jaki widziałem to był chyba model Technisata miał wielkość mniej więcej pudełka na kasetę magnetofonową
 

latonio

Member
Jeśli masz dylemat z wyborem dekodera, polecam poczytać na forum Emitela. Tam znajdziesz odpowiedź na nurtujące Cię pytania.
 

djsteeam

New member
Przepraszam ze sie wtracam w temat ale nie chce zakladac kolejnego tego smaego. Potrzebuje dekoder dla starszej osoby. Ale moj problem polega na czym innym. Nie wiem czy mam wybrac tuner SD czy HD, oczywiscie telewizor stary kineskopowy i tak HD nie bedzie ale u mnie dostepne jest tylko MUX 1 i MUX 2 a co za tym idzie nie bede miec jedynki jezeli kupie tuner SD jezeli kupie HD to niby bedzie ale i tak telewizor tego nie wyswietli, czy moze istnieja jakies tunery z konwerterem z HD na SD ?
 

Bucek

Banned
Przepraszam ze sie wtracam w temat ale nie chce zakladac kolejnego tego smaego. Potrzebuje dekoder dla starszej osoby. Ale moj problem polega na czym innym. Nie wiem czy mam wybrac tuner SD czy HD, oczywiscie telewizor stary kineskopowy i tak HD nie bedzie ale u mnie dostepne jest tylko MUX 1 i MUX 2 a co za tym idzie nie bede miec jedynki jezeli kupie tuner SD jezeli kupie HD to niby bedzie ale i tak telewizor tego nie wyswietli, czy moze istnieja jakies tunery z konwerterem z HD na SD ?

nie sluchaj bzdur i nie bierz tunera SD ....

wez HD bo i tak TV dostanie SD skoro to kineskopowiec bez HDMI lub Componenta .... podlaczysz przez SCATR i dostaniesz jakosc mniej wiecej DVD (co do rozdzielczości) ....

kazdy dekoder HD moze wyswietlic obraz HD w SD na kazdym, nawet najstarszym TV skoro ma łącze SCART ....
 
Do góry