Dekoder Cyfra+

penny

Member
Witam
Planuje podpisanie umowy z Cyfra+
Nie bede bral kanalow HD.
Chcialbym sie dowiedziec czy sa jakies znaczace roznice w jakosci dostepnych dekoderow:

Pace DSR 2221
Thomson
Strong SRT 6880
Philips DSR 3201


Na co zwracac uwage przy zakupie ?
Dekoder jest na wlasnosc za darmo wiec chcialbym skorzystac z tej promocji.
 

acton777

New member
Bez reklam
Jak nie planujesz splittera, to odpuść sobie stronga. Reszta: bierz, który Ci się podoba, bo róznicy na nich nie ma prawie zadnej.
 

zbyszko74

New member
Dekoder nie jest na własność tylko na wynajem za 0 zł przez czas korzystania z usługi.

Ja polecam już nie oferowanego BTC-1430 :)

Pozdrawiam :)
 

ptaszeczek

New member
Mam pytanie czy na dekoderze PACE DSR 2221 można ,bez broblemów oglądac darmowe programy z HodBirda czy można dodawać je do listy programów np . Polsat News.
Jestem totalnym laikiem w tych sprawach........
 

radkow

New member
A spliter na strongu jest mozliwy??

I jaki tuner dokupic jako drugi by bylo w miare tanio a rozsadnie??

W tej chwili mam Polsat cyfrowy na Samsungu - on sie pewnie nie nadaje?? Nie znam sie zupelnie na tym :(
 
Ostatnia edycja:

poziomek1978

New member
penny napisał:
Witam
Planuje podpisanie umowy z Cyfra+
Nie bede bral kanalow HD.
Chcialbym sie dowiedziec czy sa jakies znaczace roznice w jakosci dostepnych dekoderow:

Pace DSR 2221
Thomson
Strong SRT 6880
Philips DSR 3201


Na co zwracac uwage przy zakupie ?
Dekoder jest na wlasnosc za darmo wiec chcialbym skorzystac z tej promocji.

Mam Philips DSR 3201 i Pan ,jak bralem cyfre (XII-2008), powiedzial ze dekoder do zwrotu. Placilem za niego 1PLN. Wiec jak to jest? PS: Z perspektywy czasu oceniam ze Pan nie do konca sie orientuje w sprawach oferty był bardziej techniczny...
 

acton777

New member
Bez reklam
W grudniu, promocja C+, była tylko z dekoderami "na wynajem". Plusem jest brak kosztów najmu( SD), na czas trwania umowy i znizka przez 10 miesięcy( HD), więc sprzedawca miał rację, musisz zwrócić sprzęt, po rozwiązaniu umowy. 1PLN to aktywacja :D
 
Do góry