dekoder c+

bochan50

New member
Witam
Proszę o porade, chciałbym kupić dekoder hdtv z dyskiem do nagrywania.Obecnie użytkuję humaxa 2000 ale nie jestem zadowolony ciagle sie wiesza chociaż programy HD odbiera poprawnie. Czy icord humaxa to dobry wybór? Czy na rynku jest dostepny jakiś inny bezproblemowo działający dekoder?
Z góry dziękuje za pomoc
 

Sych

New member
Nie wiem, czy jest możliwość w tym tunerze, ale nie możesz spróbować zmienić, zaktualizować softu? Jeżeli się wiesza, to wina oprogramowania. Nowsze, inne może będzie dawało sobie radę. Oczywiście, o ile to jest legalne.
 

bochan50

New member
dekoder C+

Dziekuje . Czy na rynku jest jakaś inna propozycja dekodera z możliwościa nagrywania, nie kieruje sie ceną , nie dotyczy to nowego dreemboxa on nie ma wejscia HDMI
 
J

Judash

Guest
bochan50 napisał:
Obecnie użytkuję humaxa 2000 ale nie jestem zadowolony ciagle sie wiesza chociaż programy HD odbiera poprawnie. Czy icord humaxa to dobry wybór?

Humax HDCI-2000 jeszcze cie nie odstraszyl od tej marki?Mam go tez i tylko wysylam meile do serwisu z zapytaniem kiedy poprawia soft.Jakos maja to w d...e.Przy okazji, to napisz office@sensor.com.pl moze cos wskuramy z poprawa softu?
 
Ostatnia edycja:

bochan50

New member
Judash napisał:
Humax HDCI-2000 jeszcze cie nie odstraszyl od tej marki?Mam go tez i tylko wysylam meile do serwisu z zapytaniem kiedy poprawia soft.Jakos maja to w d...e.Przy okazji, to napisz office@sensor.com.pl moze cos wskuramy z poprawa softu?

Mam już dość humaxa 2000 nie wirzę w soft, chce go zmienić, miałem nadzieje że icord humaxa będzie lepszy ale z opinii na forum wynika że to kicha....
 
J

Judash

Guest
Wybor tunerow z dyskiem lub mozliwoscia podlaczenia dysku jest duzy, cos znajdziesz.Polecam forum www.laki.dvhk.pl tam jest sporo o tunerach opinni.
 

bochan50

New member
Prosiłbym, może ktoś ostatnio kupił dekoder powiedzmy z górnej półki i mógłby podzielić sie swoimi wrazeniami
 
Do góry