Definitive Technology

hubcio

New member
Witam. Na rynku nidawno pojawiła się nowa firma amerykańska Definitive Technology. Przymierzam się do zakupu nowych głośników i oferta tej firmy pojawiła się w kręgach moich zainteresowań. Dokładnie chodzi o model Studio Monitor 55. W Polsce jest w tej chwili jednak tylko kilka sklepów gdzie można ich posłuchać. Dlatego mam prośbę do tych wszystkich forumowiczów którzy mieli możliwość słuchania tych głośników o opinię. Oprócz tych monitorów interesują mnie np. KEF R100, CASTLE WARWICK3, ( modele podstawkowe do ok. 3500 zł )
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Jeżeli to nowa firma może lepiej się wstrzymać z kupnem głośników do czasu kiedy oferta się "rozbuja"
Jeżeli chodzi o głośniki Castle to w pewnym stopniu odradzam te kolumny ,są to specyficzne głośniki dużo wymagające od toru ,świetnie sprawdzą się w przypadku muzyki wokalnej i małych składów .Miałem okazję słuchać podłogowych zestawów i jakoś specjalnie nie zrobiły na mnie wrażenia .Jeżeli miałbym coś doradzić to rozejrzyj się za kolumnami Xavian to akustycznie porządne konstrukcje o pięknej stolarce ,jeżeli miałbyś możliwość umów się na odsłuch - naprawdę warto
 

hubcio

New member
Dzięki za radę. Postaram się posłuchać głośników firmy Xavian. Chodziło Ci tylko o firmę czy też może o konkretny model ?
 
Do góry