Decyzja

kukuku2

New member
Przyszedł czas na zakupy i na podjęcie decyzji który
- 42PV80
czy
- 46PY80

Odległość od tv to 2-3,7 m ze wskazaniem na 3,7m.
Pokój z roletami zaciemniającymi
Przeznaczenie DVD, TV i pewnie za rok lub dwa jakiś BLUE RAY lub PS3
Sygnał to analagowa kablówka ale będzie TV N z kanałami HD
Generalnie do oglądania filmów choć i zwykłe programy w tv również, kibicem nie jestem tak że piłka aut
Za wszelkie sugestie dzięki
 

Foxxx24

New member
Ja osobiście przy Twoich warunkach wybrałbym 46PY80(chociaż między 42",a 46" w 80tce różnica w wielkości jest kosmetyczna moim zdaniem bo wczoraj widziałem je wiszące obok siebie w MM) przede wszystkim ze względu na wyższy kontrast statyczny (30000:1 w PY80) oraz matrycę FULL-HD zwłaszcza,że podłączysz N-kę:)

A poza tym moim zdaniem wizualnie PY80 prezentuje się doskonale i lepiej niż PV80,ale temu też nie można ując:)

Pozdrawiam
 

kukuku2

New member
Mam te same argumenty co piszesz aby kupić 46 tym bardziej że ostatnio spadły ceny i można dostać poniżej 4,3tys. A swoją drogą szkoda że nie ma 46pv80 :(
 

Foxxx24

New member
No może i szkoda,ale na pewno nie będziesz żałował jak zakupisz 46PY80 bo będziesz miał i matrycę FULL-HD i ciut lepsze wyposażenie,a wyższy kontrast o drugie tyle naprawdę daje różnicę.

U mnie w Krakowie mam okazje obejrzec PY80 w wydaniach 42",46" oraz 50":)
Przy obecnej cenie nawet poniżej 4300zł świetny wybór!:eek:k:


Pozdrawiam
 

kukuku2

New member
Pewnie i 50 byłaby ok ale 46 musi wystarczyć nie chce przeginać jest druga połowa i może się przerazić.
A zapytam jeszcze tak czy jest użytkownik 46py80 który jest zawiedziony tv i dlaczego.
 
Do góry