Dead Island !!!!!!!!! robi furorę w światowej Sieci

Peek

New member
Bez reklam
Wyjdzie wyjdzie o czym informowało dziś PS3site. Trailer megaklimatyczny, gra z miejsca znalazła się na mojej liście zakupów. Nie ma już growych horrorów (Resident Evil to strzelanina, Dead Space to kosmiczny horror co w mojej opinii go całkowicie dyskwalifikuje, chociaż gra podobno bardzo dobra).

Miejmy nadzieję, że Techland stanie na wysokości zadania. Grafikę Polacy robić potrafią co pokazali przy CoJ Bound in Blood oraz pokażą przy Bulletstormie.

Jak dla mnie jeden z must have'ów na 2011. Pytanie czy sprosta oczekiwaniom..
 

Carbon_

New member
Bez reklam
Fajny, klimatyczny trailer, ale..
a) to render
b) do tego słaby graficznie
c) z fatalną animacją

Kilka fotek:

Galerie_Dead_Island_Galeria_2_37277_2044_17022011.jpg


Galerie_Dead_Island_Galeria_2_37278_2044_17022011.jpg


Galerie_Dead_Island_Galeria_2_37282_2046_17022011.jpg


Galerie_Dead_Island_Galeria_2_37276_2043_17022011.jpg
 

Marszałek

New member
Carbon, skąd wiesz że to render? Masz chyba na myśli ten filmik (faktycznie marny, wygląda na niskobudżetowy), bo te screen'y to chyba z gameplay'u.

Co do gry, to pożyjemy i zobaczymy ile będzie warta.
 

kapsell

New member
Bez reklam
Wyjdzie wyjdzie o czym informowało dziś PS3site. Trailer megaklimatyczny, gra z miejsca znalazła się na mojej liście zakupów. Nie ma już growych horrorów (Resident Evil to strzelanina, Dead Space to kosmiczny horror co w mojej opinii go całkowicie dyskwalifikuje, chociaż gra podobno bardzo dobra).

Miejmy nadzieję, że Techland stanie na wysokości zadania. Grafikę Polacy robić potrafią co pokazali przy CoJ Bound in Blood oraz pokażą przy Bulletstormie.

Jak dla mnie jeden z must have'ów na 2011. Pytanie czy sprosta oczekiwaniom..

A widzialales juz gameplay? Czy tylko po trailerze gra wskoczyla na twoja "liste zakupow"?

PS Zagraj w Dead Space a potem sie wypowiadaj, czy jest dobry czy nie... Dobra zasada, nie wypowiadamy sie na temat na ktory nie mamy pojecie, ok?
 

Peek

New member
Bez reklam
Owszem sam trailer wystarczył, by gra wskoczyła na listę zakupów, tak samo jest z I Am Alive, więc nie wiem o co ci chodzi...

Co do DS to napisałem, że podobno jest bardzo dobra, ale do mnie w ogóle nie trafia, bo nienawidze aż takiego kosmosu. Czytamy poprzednie posty, a potem dopiero atakujemy ok?
 

pa3

New member
Bez reklam
peek, może pożycz od kogoś DS2 a zobaczysz że tam aż takiego "kosmosu" niema, większość lokacji wygląda jak w czasie teraźniejszym - komnaty, kopalnie, to nie te klimaty co Mass Effect.

Co do Dead Island, trailer taki a'la amerykański, ale daje czadu. Jednak wydaje mi się że będzie to typowa "sieka", patrząc na w/w fotki, gdzie krajobraz jest kolorowy/pastelowy (rodem z FarCry) + zombiaki, no nie wiem ?
 

pav3l

New member
Bez reklam
Jest, jest. ja bym raczej powiedział, że klimat kosmosu w Mass Effect2 i DS2 jest w podobnym stylu - utrzymany ;). Generalnie obie się dzieją w kosmosie i ten klimat powinien być oddany :). Choć ME2 (dla mnie geniusz) to zupełnie inny rodzaj rozgrywki niż DS2 (dla mnie gra tak samo wymiata)....te gry można porównać tylko w odniesieniu do .... kosmosu....hehehe
/EDIT/
PS.
Obie mają zaj3bistą nutę na zakończenie!
 
Ostatnia edycja:

kapsell

New member
Bez reklam
Owszem sam trailer wystarczył, by gra wskoczyła na listę zakupów, tak samo jest z I Am Alive, więc nie wiem o co ci chodzi...

Co do DS to napisałem, że podobno jest bardzo dobra, ale do mnie w ogóle nie trafia, bo nienawidze aż takiego kosmosu. Czytamy poprzednie posty, a potem dopiero atakujemy ok?

To inaczej, az taki naiwny nie jestem aby oceniac ksiazke po okladce... Nie zlicze ile to juz gier mialo swietne zajawki a okazywaly sie totalnymi crapami...
Ten hype zostal nadmiernir nakrecony i grze bedzie bardzo trudno jemu sprostac.

O jakim "kosmosie" w DS2 piszesz? Zupenie nie rozumiem teraz???
 

Peek

New member
Bez reklam
To inaczej, az taki naiwny nie jestem aby oceniac ksiazke po okladce... Nie zlicze ile to juz gier mialo swietne zajawki a okazywaly sie totalnymi crapami...
Ten hype zostal nadmiernir nakrecony i grze bedzie bardzo trudno jemu sprostac.

O jakim "kosmosie" w DS2 piszesz? Zupenie nie rozumiem teraz???

No niby racja, ale na mojej liścię są też gry, których kupno rozważę a nie same 100% must have'y.

Chodzi o to, że dla mnie DS2 to za duże Science-Fiction - Mutanty, Statki kosmiczne oraz obce planety to dla mnie za dużo....
 

Mefju

New member
A mnie to zachęciło , lubię bardzo takie klimaty a Dead Rising 2 mnie zawiódł bo znudził mi się po 3 godzinach rozgrywki, z niecierpliwością czekam na premierę :mrgreen:.
 
Do góry