DCR-HC94E warto za ok 400zł?

Nazir

New member
Taki model jest na stronie Sony. Tyle że w sekcji inne kamery. Są to kamerki już nie produkowane przez Sony i dlatego zostały umieszczone w archiwum. Pod względem parametrów technicznych niewiele ustępuje DCR-HC96E a to już niezła półka. Swoją drogą nie wiem czemu firma wycofała się z tych kamerek a produkuje dużo słabsze DCR.

Co do aukcji to widzę że cena minimalna nie została osiągnięta a licytacja trwa, więc nie wiadomo za ile zostanie sprzedana.
Jednakże to jest pierwsza aukcja sprzedającego który nie ma za wiele komentarzy nawet od sprzedających więc byłbym ostrożny. Ja bym raczej nie licytował. Może gdybym mógł wcześniej przetestować sprzęt i odebrać osobiście, ale to też nigdy nic nie wiadomo.

A czy to jest rzeczywisty model na aukcji czy podróbka DCR-HC94E tego niestety nie wiem.


zdrówko
 
Ostatnia edycja:

pintr

New member
Co do tej konkretnie kamery to nie wiem ale bardzo podobna kupił mój kolega i co....ano okazało sie ze jest to jedna wielka lipa.Przyjżyjcie się uważnie zdjęciom i zwróćcie uwagę na ten drugi mniejszy obiektyw u dołu(to jest właśnie właściwy obiektyw którym nagrywa kamera) a ten u góry służy jedynie do wizjera.Ogólnie to co kupił kolega nie nadawało sie do niczego gdyż nawet proste telefony robiły dużo lepsze filmy i zdjęcia.To jest poprostu podróbka więc ja bym radził bardzo uważać z zakupem.Pozdrawiam.
 

Nazir

New member
Na stronie sony kamerka wygląda tak :

No właśnie nie mogę wkleić linka jeszcze.

Tak więc stwierdzam, że kamerki na aukcji i oryginał ze strony Sony, na pierwszy rzut oka sporo się różnią.
Pewnie podróbka.
 

dgolf

New member
A to mniejsze kółko na dole to nie jest czasem od aparatu cyfrowego? Dzisiaj jadę ją obejrzeć, bo okazuje się, że jest blisko. Kamerowałem przez dwa lata DCR-HC14E, więc jakieś pojęcie mam i punkt odniesienia. Kamera przyjechała z Anglii, tyle się dowiedziałem.
 
Do góry