Dbt-1713ud

DeeBass

New member
Bez reklam
Witam,
w ofercie denona pojawił się nowy model i mam pytanie, czy miał już ktoś styczność z tym modelem?? Interesuje mnie głównie współpraca z dyskami zewnętrznymi, jaka wielkość, jaki format??
 

DeeBass

New member
Bez reklam
BLACKNINJA
nie masz informacji od dystrybutora bądź nie testowałeś jeszcze tego BR jak z mediami z dysku przez USB, do jakiej wielkości i jaki format dysku?? Myślę nad tym odtwarzaczem pod mojego ampli a może jednak panas 500??
 

DeeBass

New member
Bez reklam
Niestety w informacjach prasowych i ulotkach nic nie ma :sad: tylko że USB na froncie i jaki format plików przez to łącze idzie :sad: Chyba jednak skupie się na BDT500. Funkcjonalnie jest bardziej rozwinięty niż 1713 :bober:
 

JanuszKołeck

New member
Pewnie wszyscy to zauważyli, jednak nikt nie napisał. Ten 1713 to nie jest odtwarzacz, tylko transport. W tym punkcie powinny się zaczynać i kończyć wszystkie rozważania dot. tego urządzenia.
 

DeeBass

New member
Bez reklam
Jakie to ma znaczenie odnośnie podłączenia dysku zewnętrznego??
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

JanuszKołeck

New member
Jeśli wielkość dysku i rodzaj formatowania to jedyne kryteria wyboru, to można kupić praktycznie dowolny odtwarzacz. Ja chciałem zaznaczyć z jakim rodzajem urządzenia mamy w tym wątku do czynienia. Warto choćby popatrzyć na tylną ściankę i zobaczyć jakie tam są wyjścia... albo jakich brak.
 
Do góry