Dawid kontra Goliat? 42X20 kontra 42G20

Peter_21

New member
Zastanawiam się nad porównaniem między X20 a G20 (wiem że to nie ta klasa cenowa) chodzi mi o obraz SD oraz HD; sygnał z Nki. Czy różnica w SD na korzyść X20 będzie bardzo widoczna (panel HD READY kontra FHD); jak ze skalowaniem SD na X20 bo podobno G20 skaluje bardzo dobrze. Czy podobnie jak z SD będzie z sygnałem HD tylko tym razem na korzyść G20? Czy ktoś widział, porównywał te dwa TV obok siebie z różnymi sygnałami?
 

tdx

New member
Bez reklam
Strasznie trudno porównywać skrajności :) G dzięki panelowi IB ma dużo wyższy kontrast co widać gołym okiem przy każdym sygnale. X ma tylko czytnik kart G jest wypełni multimedialny. To samo tyczy się złącz (w X zrezygnowano nawet z VGA)
Natomiast różnice zobaczysz tylko gdy te 2 TV będą stały obok siebie :)
Jeśli znasz ograniczenia X i to Ci nie przeszkadza to go wybierz.
 

kolakinio

New member
Ja mam 46G20E a rodzice na dole 42X20E.Seria G jest duzu lepsza od X i to widac na kazym sygnale sd czy hd.Ma po prostu lepsza matryce i elektronike.Nie wspomne o usb,nagrywaniu na hdd czy dostep do sieci(super sprawa).Ale wszystko sprawa kasy.Ja jednak bym zaczekal do kwietnia kiedy to wejda modele na 2011.
 

Peter_21

New member
Ja mam 46G20E a rodzice na dole 42X20E.Seria G jest duzu lepsza od X i to widac na kazym sygnale sd czy hd.Ma po prostu lepsza matryce i elektronike.Nie wspomne o usb,nagrywaniu na hdd czy dostep do sieci(super sprawa).Ale wszystko sprawa kasy.Ja jednak bym zaczekal do kwietnia kiedy to wejda modele na 2011.

-------------------------------------------------------------

Multimedia w TV mnie nie interesują, priorytetem jest jakość obrazu, ciekawi mnie jakość obrazu w SD (HD jest na pewno lepsze na G20), czy skalowanie, kolory, jasność(śnieg jest bardziej biały;), płynność w ruchu jest zauważalnie lepsza w G20? jak z wadami plazmowymi, na G20 sa mniej czy bardziej widoczne niż na X20?
 
Do góry