Data udostępnienia firmware dla modeli 255 i 355 przez koncern Harman/Kardon

Prokop

New member
Bez reklam
Prawdopodobnie brak najnowszego softu na stronie producenta wynika z tego że najnowszy soft znów nie udał się H/K (o czym chyba wiadomo). I tak jak to było z poprzednimi softami zostanie zastąpiony nowym poprawionym (niekoniecznie dobrze poprawionym :D ) Poczekamy zobaczymy.
 

Bickenbach

New member
Dzięki Panerai, już wszystko jest ok. Czy są jakieś wzmianki o pracach nad poprawą ostatniego sofu 97.2.2.? Czy avr po powrocie z serwisu, bez względu na soft, rzeczywiście nie mają już problemu z "pykaniem"?
 

mundi21

New member
W moim przypadku pykanie nie miało nic wspólnego z softem. napomnę tylko że zmieniałem go bodajże dwa razy i nic. Mimo wszystko serwis poradził sobie z "pykaniem" i na dzień dzisiejszy jest spokój.:D
 

Bickenbach

New member
Dzięki Mundi za info, będę w Katowicach to zabiore swojego avr-a do serwisu. Słyszałem że po wcześniejszym umówieniu naprawiają w ciągu 2-4 h.
 

Pablloss

New member
Bickenbach napisał:
Dzięki Mundi za info, będę w Katowicach to zabiore swojego avr-a do serwisu. Słyszałem że po wcześniejszym umówieniu naprawiają w ciągu 2-4 h.
koledzy a z którego serwisu w Katowicach korzystacie ??? może z
40-231 Katowice
ul. Bohaterów Monte Cassino 1
tel.: 032 / 255-21-48
 

Pablloss

New member
dzieki wlasnie do nich dzwoniłem ! A koledzy jeszcze jedno pytanie czy mozna przez przejsciowke USB czy lepiej bezpośrednio prze RS 232 ???
 

furi_dp

New member
Pablloss napisał:
dzieki wlasnie do nich dzwoniłem ! A koledzy jeszcze jedno pytanie czy mozna przez przejsciowke USB czy lepiej bezpośrednio prze RS 232 ???

tak naprawdę nie ma znaczenia, ale jeśli masz kompa z RS-232 to lepiej zacznij od tego. z połączeniem przez przejściówkę sporo osób miało problemy z widocznością ampa przez komp (zwłaszcza w nowszych wersjach windowsa)
 
Ostatnia edycja:

Prokop

New member
Bez reklam
Jest napisane że wyszedł nowy soft dnia 19.11.2009. Jest to soft na kraje europejskie (na amplitunery zasilanie napięciem 230V do innych nie można wgrywać tego softu). Jednak soft ten ma numer 96.1.1 czyli jest bodaj z marca tego roku. Albo się pomylili, albo nowsze softy są po prostu gorsze i powracają do starszego.
 

artur25

New member
no ja mam najnowszy i jakos nie zauwazylem zeby byl do niczego poza falowaniem w glosnikach na ktoryms z trybow ale go nie uzywam wiec mnie to nie rusza zreszta na starym sofcie bylo to samo:) a co do tego softu nigdzie nie ma wyraznie napisane ze zaleca sie zrezygnowanie z nowszego softu i instalacje starszego wiec wstrzymal bym sie z osadami co bylo albo co jest lepsze i poczekal:)

ps tego softu nawet nie daje sie zessac ze strony
 
Ostatnia edycja:

Pablloss

New member
właśnie przymierzam się do zmiany softu czy ten będzie dobry:
rs732l33.rapidshare.com/files...areUpgrade.zip AFW
V0.97.2.2
i jeszcze jedno mam instrukcje wgrywania softu po angielsku (poradzę sobie) ale czy ktoś ma po polsku. Może też macie dla mnie jakieś rady przed wgraniem. Za wszelkie sugestie będę wdzięczny.
 

artur25

New member
wszystko widzisz na ekranie kompa co masz robic:) ogolnie proste tylko troche zakrecone :) ja nie spotkalem sie jeszcze z polska instrukcja wymiany softu
 
Do góry