Data udostępnienia firmware dla modeli 255 i 355 przez koncern Harman/Kardon

darkmajin

Member
Bez reklam
czyzby w koncu ? :mrgreen: zaraz zapuszczam

edit:

juz po testach

!!!!!!!!!!!NIE naprawili pykania dalej pyka tyle ze cicho !!!!!!!!!!!!
tak pojezdziłem po opcjach dimmer był ?:p nawet niewiem..w kazdym razie teraz jest :p
tryb game mozna teraz wlaczyc

update#2 problemy hdmi zwlaszcza z Nka rozwiazane

to tyle co zauwazylem...:cool:
 
Ostatnia edycja:

soplus

Active member
Bez reklam
Ja najbardziej liczę na poprawę kompatybilności po HDMI, szczególnie z moim HK DVD29, pykania nie miałem już na poprzednim sofcie. Zainstaluję i zobaczymy.
 

mikas

Member
darkmajin napisał:
tak pojezdziłem po opcjach dimmer był ?:p nawet niewiem..w kazdym razie teraz jest :p
Chyba był, bo sam o tym pisałeś na forum, o to cytat:
darkmajin napisał:
plusy:

- jakosc dzwieku/cena/mozliwosci mi odpowiada
- zadna jamka ,denon etc nie przebije designu (wg mnie oczywiscie )
- wiatraka nie słysze ( chyba ze mowia o wadliwych wiatrakach taki model miałem ale juz niemam ;) )
- problemów ( z winy harmana ) niemam i nie miałem - nie liczac wymienionego modelu z wiatrakiem ;)

minusy:

- kiczowate zaciski glosnikowe .. w tej cenie standard po gwarancji sie upgradnie ;)
- brak odłaczanego kabla jest moim najwiekszym minusem :/
- dimmer wyłacza podswietlane kółko :( :p
 

darkmajin

Member
Bez reklam
hehe mikas masz mnie poprostu nie korzystalem z tej funkcji ;)

soplus kompatybilnosc hdcp napewno poprawiona nka wstaje bez problemu raz mi sie zrobil czarny ekran na sekunde ( kiedys sie robil z 5 razy :) )
z plejem za to dluzej sie "łączy"
 

12345Przemo

New member
Pytanko

Panowie , czy ktoś z was wgrał ten najnowszy soft do avr 255, po ostatnim razie wolę zapytać zanim okarze się, że jest gorzej niż było.
 

goostaff66

New member
Dzisiaj odebrałem sprzęt z serwisu w Katowicach i:
- pykania nie ma - AVR pracuje już z 7 godzin
- wgrany nowy soft - niestety początkowe problemy z konfiguracją (Multichanel PCM czyli tylko sub lub tylko stereo 2ch)
- nie obcina (słynne 2 sek.) muzyki przy odtwarzaniu
Ogólnie rzecz ujmując wygląda na to że sprzęt daje się naprawić.
Pozdrawiam
 

goostaff66

New member
W karcie gwarancyjnej napisali: "Wymiana softu + zalecenia producenta KA24268"
Czyli nie tylko soft ma znaczenie.
BTW, po podłączeniu miałem takie objawy jak kol. "unky" z początku tego wątku tj. Multichanel PCM na dekoderze i bez możliwości zmiany np. na 5 stereo + dziwne pływanie na Logic 7.
Dopiero po przełączeniu na DVD wykrył Dolby i zmienił ustawienia.
Po tym już było OK i na dekoderze też mogłem to ustawić.
Taka dziwna przypadłość AVR-a
 

mikas

Member
Mam podłączonego Dreamboxa 800HD kablem optycznym i zawsze pokazuje mi na H/K Logic 7 a niektóre programy są w DD(audio mam przełaczone na AC3). Też tak macie na tunerach tv-sat, to normalne(mam nadzieje że tak pokazuje ale naprawdę jest DD)?
 

mikas

Member
A ja dzisiaj na nowym sofcie miałem problemy z włączeniem obrazu na ps3. Dźwięk był, ale obraz nie chciał wskoczyć, dopiero jak przełączyłem w ustawieniach na HDMI 2 a potem znowu powróciłem do swojego HDMI 1 to obraz wskoczył.
 

thommen79

New member
Panowie chyle czoła w stronę HK, właśnie wgrałem nowy soft i problem pstrykania zniknął...bo bez względu na źródło zupełnie nic nie słychać. :p Dźwięk pojawia się dopiero po ponownym włączeniu amplitunera. Na cyfrowym Polsacie obraz nawet nie wystartował, dopiero wyłączenie HDCP pomogło...wiem, wiem, pewnie urodziłem się 13stego w piątek. Na szczęście ciągle ładnie wygląda ;)

 
Do góry