Data udostępnienia firmware dla modeli 255 i 355 przez koncern Harman/Kardon

soplus

Active member
Bez reklam
Ok, sprawdzę i dam znać, w weekend najwcześniej...

PS I sorki za pytanie głupie, ale to mój "pierwszy" raz ...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

adpap

New member
soplus napisał:
A wytrzyma? AVR trochę waży...
wytrzyma, u mnie tak wlasnie stoi, AVR na DVD

dodatkowo na AVR w rogu stoi maly wiatraczek 90mm, ktory dmucha po przekatnej (mam przeswit wlasnie miedzy AVR a polka 90mm) wiatraczek komputerowy na 12V, podlaczony na 9V, mniejsze obroty=cichszy
w rezultacie polka jest zimna (bez wiatraczka nie dalo sie dotknac)

obnizenie temperatury zmniejszylo tez troche pykanie w glosniki...
 
Ostatnia edycja:

garywr

New member
@soplus - spokojnie możesz postawić ampli na DVD.
Rozumiem twoje obawy, kiedyś też miałem takie, ale zaryzykowałem i o dziwo - DVD niby niepozorne, a wytrzymało :)

Ciekawe kiedy H/K udostępni zapowiadaną aktualizację na styczeń br.... może ktoś coś więcej wie?
 
Ostatnia edycja:

morris1b

New member
adpap napisał:
wytrzyma, u mnie tak wlasnie stoi, AVR na DVD

dodatkowo na AVR w rogu stoi maly wiatraczek 90mm, ktory dmucha po przekatnej (mam przeswit wlasnie miedzy AVR a polka 90mm) wiatraczek komputerowy na 12V, podlaczony na 9V, mniejsze obroty=cichszy
w rezultacie polka jest zimna (bez wiatraczka nie dalo sie dotknac)

obnizenie temperatury zmniejszylo tez troche pykanie w glosniki...
A tak z ciekawości: na BD35 panasonica też da radę? Nie chce ryzykować...
 

omar

New member
udało się komuś udanie zareklamować amplituner ze względu na pykanie?

może blackninja ma jakieś potwierdzone informacje?
 

morris1b

New member
No właśnie ściągam, ale... data fv jest 07.10.2008 03 i pytam się o co kaman?
Ściągnąłem. Plik więcej waży niż ostatni. Piszą też, że poprawili "okazjonalne" ;) pykanie
 
Ostatnia edycja:

adam13

New member
Witam, śledzę ten wątek ponieważ jestem zainteresowany zakupem h/k 255 ale ze względu na w/w usterki mam problem!.Proszę ewentualnie o wskazanie modeli h/k ,które nie borykają się z tymi problemami i byłby godne polecenia.
 

darkmajin

Member
Bez reklam
słabo sledzisz najnowsze modele sa pozbawione wad w 90% jak masz puzniej narzekac to poszukaj czegos innego jezeli jednak dalej jestes za harnasiem poczekaj do konca stycznia na soft jezeli dalej beda problemy zostaja wyzsze modele ale niewiem kiedy wejda :/ polecieli na masowke i teraz maja problemy :)
 

darkmajin

Member
Bez reklam
jak masz jakis dobry sklep to wypozycz i sprawdzisz czy sa problemy tylko bierz wrzesien 2008 albo puzniejsze najlepiej grudzien ale czy taki jest to niewiem..
 

soplus

Active member
Bez reklam
No i postawiłem DVD29 pod AVR255 żeby się tak nie nagrzewał ale niestety nie pomogło. Płyty Cd nadal się zawieszają. Coś mi się wydaje, że dzieje się tak jak mam podpięty HDMI, audio i tak miałem przez optyka, ale coś chyba HDMI kabel miesza. W serwisie poradzili, żeby właśnie wypiąć HDMi i wtedy zobaczyć. Miał ktoś takie problemy?? DVD do wymiany czy to ampli coś miesza?. I jeszcze jedna sprawa, wiatraki to chodzą cały czas czy tylko włączają się jak ampli zbytnio się nagrzewa? Bo coś mam wrażenie że nie chodzą, nic nie słychać nawet jak ucho do ampli przyłożę.
Na szczęście ampli nie pierdzi w głośniki...
 
Ostatnia edycja:
Do góry