Dam zaproszenia na Polishtracker

pistral

New member
Witam.
Oddam 3 zaproszonka na polishtracker.net
Warunki:
1. Regulamin oraz FAQ strony w jednym paluszku.(brak znajomości konto zablokowane)
2. Szybki upload i długo włączony komputer.
3. gmail.com tylko na taki wyślę zaproszenie.
4. Wszystko co wydaje ci się ważne.

Zaproszeń nie sprzedaje.!!!
 
Ostatnia edycja:

zipq

New member
jestem zainteresowany zaproszeniem na Polishtracker.org :) jestem w stanie nawet zapłacić :twisted:

W skrócie o mnie , 23 letni student , posiadający UPC 10/1mb/s , pc on 24 h na dobę , fan filmów oraz gier . Seeduje w nocy(10-12h dziennie + weekendy 24h na dobę )

Pozdrawiam,
zipq
 
Ostatnia edycja:

Ibanezz

New member
Witam.
Oddam 3 zaproszonka na polishtracker.net
Warunki:
1. Regulamin oraz FAQ strony w jednym paluszku.(brak znajomości konto zablokowane)
2. Szybki upload i długo włączony komputer.
3. gmail.com tylko na taki wyślę zaproszenie.
4. Wszystko co wydaje ci się ważne.

Zaproszeń nie sprzedaje.!!!
Hej,

ja jestem zainteresowany,

Spełniam wszystkie te warunki.
Korzystałem z PT od samego początku do zeszłego roku, jednak ze względu na długi wyjazd się nie logowałem i mnie "permanentnie" zaparkowali :-(

A łącze mam kilka Mb up/down, non-stop on-line

Pozdrawiam
Ibanezz
 

Kurtys

New member
CZEŚĆ

1. Znam regulamin mam konto na podobnej stronie (postfile kiedys Filelist.org)
2. komputer włączony cały dzień upload do 1mb
3.ratio zasze na + w każdym serwisie w jakim mam, miałem konto
4. Na postfile.org jeszcze nie mam zaproszeń konto ma dopiero 3 dni ale jak dostane moge się odwdzięczyć

Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby
kurtys501@gmail.com
 
Ostatnia edycja:

zipq

New member
Rozumiem ze ja już nie mogę liczyć na zaproszenie ?:> Na moją korzyść nie przemawia nawet to iż byłem pierwszy? oraz to że posiadam konto na viptracker gdzie mam upladu 150 giga ?:>

Screeny mogę wyslać na maila :)


Pozdrawiam zipq :)
 

kamil.florek

New member
Witam,
mam 27 lata, nie jestem dzieckiem ulegającym chwilowej fascynacji PT i jego zasobów. Jestem świadomą i obeznaną osobą, która pragnie dbać i pielęgnować seedy na swoim Trackerze.

1. Znam regulamin PT ( kiedyś miałem tam konto lecz chyba zamarzło ze starości, bo za żadne skarby nie jestem w stanie sobie przypomnieć maila i loginu na które zakładałem konto)
2. Komputer mam włączony cały dzień
3. Transfer do dyspozycji na jakim bazuję to 5 MB/s
4. Posiadam 2 dyski po 300 GB


Bardzo ładnie proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby.

kamil.florek@gmail.com

Łączę wyrazy szacunku,
Kamil Florek.
 

kaxczy

New member
Witam Serdecznie



Bardzo proszę o zaproszenie na "polishtracker.org" badź Dvdseed.eu
Jeżeli chodzi o torrenty miałem jakieś 2 lata przerwy przez co utraciłem dostep do swoich ulubionych prywatnych trackerów.

Zachowało się tylko na TG, whad.cd i TT


Jestem posiadaczem szerokopasmowego internetu Vectra 50Mb/ noc 80Mb/s Upload 8Mb/s noc 16 Mb/s
Znam zasady dlatego też konta utrzymywałem z konta Shell, dbałem o nie bardzo dobrze niestety zmiana adresu zamieszkania (przeprowadzka) i brak neta pozbawiły mnie wyzej wymienionych kont.

Jeżeli ktoś chciał by mi zaufać i wysłać zaproszenie to zapraszam na priv lub na mejla.
kaxczy@gmail.com


Z góry dziekuję i pozdrawiam. : )
 
Do góry