Dali v/s yamaha

PIGMENT33

New member
WE CZWARTEK jestem umówiony na odsłuch focal chorus 816v, wiozę swój sprzęt, napiszę opinię z odsłuchu
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

artoneq

New member
Przypuszczam, że Dali to jednak nie Twoje granie i tyle. Ja osobiście nie lubię Dali w szczególności Ikon 6, do których tą wstęge upchali chyba na siłę. Jak dla mnie to one nie są otwarte i jedwabiste, tylko ostre górą...

Ja bym na Twoim miejscu posłuchał Elacków FS 189 jeśli masz możliwość... Ewentualnie Focali z serii 8. Nie wiem jak duży jest pokój w którym stoją, ale większych niż 826v bym nie ryzykował ;)

Wszystko zależy od upodobań, mi focale wcale nie podchodzą, przyzwyczajenie ze słuchawek gdzie wszystko jest bardzo klarowne i wyraźne a focale nawet serii 900 odstawały od sennków, dali mi bardziej podeszły.
 

artoneq

New member
Eh, żeby nowe paradigmy miały tą samą klasę co te sprzed kilkunastu laty...aż łezka w oku się zakręciła.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

PIGMENT33

New member
Przypuszczam, że Dali to jednak nie Twoje granie i tyle. Ja osobiście nie lubię Dali w szczególności Ikon 6, do których tą wstęge upchali chyba na siłę. Jak dla mnie to one nie są otwarte i jedwabiste, tylko ostre górą...

Ja bym na Twoim miejscu posłuchał Elacków FS 189 jeśli masz możliwość... Ewentualnie Focali z serii 8. Nie wiem jak duży jest pokój w którym stoją, ale większych niż 826v bym nie ryzykował ;)
Jestem po odsłuchu dzięki oprzejmości firmy Koris z Poznania. Bardzo przyjemni ludzie. Były tylko Elacki 207-sprzęt odżył, ale bas mały. Góra i środek świetna.
 

PIGMENT33

New member
JESTEM po odsłuchu w firmie Kezard - Starogard Gdański. Słuchałem między innymi Elacków 209, Kef Q900 i wybrałem....Swans 600. Kanadyjskie głośniki robione w Chinach , ale jakość wykonania. Dźwięk rozświetlony srodkiem i górą. Bas jak w sam raz. To jest to czego szukałem. Robię wszystko aby je najszybciej kupić. Więcej nie szukam.Pozdrawiam
 
Do góry