Dali Sub E-12F-czarny

Bipo

Active member
Bez reklam
Co jakiś czas chodzę do kina,żeby porównać sobie jaka jest różnica jeśli chodzi o dźwięk i wolę u siebie.

Whiplash, nie gadaj bzdur.
U wielu lepsze wrażenia w domu jak w kinie.
Od stereo zacząłem przygodę, a KD to nic innego jak rozwinięcie.
Popieram, jeśli poprawnie tozstawimy sprzęt i zapewnimy mu odpowiednie warunki zgodnie z pewnymi zasadami rezultat będzie dużo lepszy niż w kinie. Dlatego ja zrezygnowałem już dawno z chodzenia do kina chyba że od święta... ;-)

Savron nie taki sub, do Ciebie spróbuj rel t5, bo masz naprawdę tam Ciasno a on jest malutki ale potrafi fajnie zagrać. U ciebie powinien się sprawdzić... ;-)
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Coś w tym jest. Muszę przyznać, że nieraz wracając z kina stwierdzałem, że w domu też brzmi to na podobnym poziomie, a sprzęt miałem budżetowy. To też zależy od sali i kina. Np. w Łodzi w Cinema City w sali IMAX jest bardzo dobrze. W mniejszych różnie bywa, ale trzeba też się czasem ruszyć z domu :) Moja żona lubi chodzi do kina więc teraz jest zadowolona.
 

Whiplash

New member
Bez reklam
Panowie przecież napisałem wyrażnie, że trzeba miec do tego odp. salon i mozliwości aby to mialo rece i nogi. U mnie sie to nie sprawdzilo do konca a pozatym trzeba lubic ogladac filmy. Ja slucham muzyki i ogladam koncerty ktore moim zdaniem o wiele lepiej brzmia w dobrym stereo niz w 5.1. Jescze teraz gdzie na blu ray mamy czesto stereo 24/96
 

Bigmoo

New member
Witam , jestem w tym samym miejscu , czyli rezygnacja z kina domowego na stereo . Pomysł powstał jak w sklepie posłuchałem niezbyt drogiej "lampki " , i skończyło się tym ,że zamiast amplitunera to ją kupiłem , i teraz się zaczęło :):).
 
Ostatnia edycja:

Borixon

Active member
Bez reklam
Witam , jestem w tym samym miejscu , czyli rezygnacja z kina domowego na stereo . Pomysł powstał jak w sklepie posłuchałem niezbyt drogiej "lampki " , i skończyło się tym ,że zamiast amplitunera to ją kupiłem , i teraz się zaczęło :):).

Normalne jest że do muzyki lampa jest nie zastąpiona. Co to za wzmak ?? Z czym gra?
 

Bigmoo

New member
Uległem sugestiom i kupiłem LA Audio taki maluch 2x17W , gra naprawdę miło. Oczywiście jest to moja pierwsza lampka i nie mam porównania z innymi " zacnymi " firmami . Symbol wzmaka to A-30
 

lobos

New member
Bez reklam
Zapomniałem napisać, że sub sprzedany.
Kilka osób jeszcze pyta, więc oficjalnie info, że poszedł.
 
Do góry